Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Drukarz offsetowy

Albea Poland Sp. z o.o.O firmie

Albea Poland Sp. z o.o.

ks. bp. Wincentego Tymienieckiego 22/24

Łódź

Albea Group jest jednym z wiodących na świecie producentów opakowań zapewniających szeroki zakres rozwiązań dla producentów opakowań do makijażu, perfum, pielęgnacji skóry i higieny ust, pompek do aerozoli oraz sztywnych opakowań plastikowych.

Poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

DRUKARZ OFFSETOWY

Miejsce pracy: Łódź, ul. Tymienieckiego 22/24

Głównymi zadaniami osoby pracującej na tym stanowisku będzie:

  • realizacja procesu produkcyjnego zgodnie z instrukcjami i planem produkcji
  • przezbrajanie maszyn
  • ustawianie i utrzymywanie na ustalonym poziomie parametrów produkcyjnych
  • ciągła kontrola jakości produkowanych wyrobów

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie min. zawodowe
  • doświadczenie w zakresie offsetu lub fleksografii
  • gotowość do pracy w systemie 4x4 (4 dni pracy po 12 godzin, 4 dni wolne),
  • zaangażowanie, sumienność, rzetelność
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość zdobycia nowej wiedzy oraz rozwoju zawodowego
  • pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, karty sportowe, dofinansowanie do posiłków)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o umieszczenie w ofercie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Albea Poland Sp. z o.o. do celów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r roku (Dz.U.Nr 133, poz. 883 z późn. zmianami)." Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
kontakt: 504-109-386

Ogłoszenie archiwalne