Oferta pracy

Drukarz Offsetowy

Amcor Specialty Cartons Polska Spółka z o.o.

Aleksandrowska 55

Bałuty

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn drukujących w technologii offsetowej typu KBA Rapida

  • Terminowa realizacja zleceń zgodnie z przyjętymi standardami i wymaganiami klienta

  • Monitorowanie procesu druku oraz dbałość o wysoką jakość wyrobów

  • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej

  • Utrzymanie sprawności technicznej, dbanie o porządek na stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie poligraficzne

  • Znajomość technologii druku offsetowego - warunek konieczny

  • Doświadczenie w druku z farbami UV

  • Doświadczenie na maszynach offsetowych wielokolorowy (B1) - warunek konieczny

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie czterozmianowym

  • Dobra znajomość obsługi komputera (pakiet Office)

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę,

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • Umowę o pracę z Amcor

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie zasadnicze, premie)

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Pracę w firmie o bardzo wysokich standardach bezpieczeństwa

  • Bogaty pakiet socjalny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień