Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Drukarz offsetowy

Opak-Service Sp. z o.o.

6 0008 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Antoniego Mackiewicza 2

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Narządzanie i bieżąca obsługa drukującej maszyny  offsetowej KOMORI 528

  • Kontrola jakości druku na zgodność ze specyfikacją i standardami.

  • Dbałość o stan techniczny, bieżące czyszczenie oraz konserwacja drukującej maszyny  offsetowej i urządzeń pomocniczych

  • Realizacja planu produkcji oraz aktualizacja danych w systemie produkcyjnym.

  • Doskonalenie nastaw maszyny celem skracania czasów przezbrojeń

  • Przestrzeganie przepisów porządkowych i BHP na stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w narządzaniu i obsłudze drukującej maszyny offsetowej

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i obsługi komputera.

  • Sumienność i samodzielność w realizacji powierzonych zadań

  • Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność organizacji pracy zespołu

  • Wykształcenie min. zawodowe (kierunki poligraficzne mile widziane)

  • Praca w systemie 2 zmianowym (6-14 i 14-22)

To oferujemy

  • zatrudnienie w drukarni o ugruntowanej pozycji na rynku

  • umowa o pracę od zaraz

  • premie uzależnione od wydajności i jakości pracy

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • ubezpieczenie grupowe

  • swobodną atmosferę pracy

O nas

Opak-Service Sp. z o.o Drukarnia Offsetowa - Zakład Produkcji Opakowań w Łodzi jest obecny na rynku od ponad 20 lat i specjalizuje się w produkcji szerokiego asortymentu opakowań jednostkowych z kartonów litych oraz tektur kaszerowanych (owijki, pudełka, koperty, tacki) dla klientów z branż kosmetycznej, spożywczej, chemicznej, odzieżowej.