Drukarz – operator drukarki fleksograficznej

  • Tychy, śląskie
  • Specjalista
  • 20.05.2019
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 19.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MARPOL S.A. jest producentem opakowań giętkich od 1994 roku.

    Szeroka gama naszych produktów składa się z folii polietylenowych (w tym termokurczliwych), polipropylenowych (w tym powlekanych klejem do łączenia na zimno tzw. "cold seal") oraz laminatów. Nadruki powierzchniowe jak i międzywarstwowe wykonujemy w technice flexo do 10 kolorów. Ofertę uzupełnia kompleksowa usługa przygotowania form drukowych.

    Nowoczesny park maszynowy, doświadczony personel oraz wysokiej jakości surowce pozwalają nam oferować produkty o wysokiej i stabilnej jakości. Wspieramy również naszych klientów oferując doradztwo techniczne na każdym etapie współpracy.

    Miejsce pracy: Tychy

    Opis stanowiska:

    • Obsługa maszyny fleksograficznej
    • Kontrola i nadzór nad prawidłową pracą maszyny
    • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
    • Dobieranie farb do druku wg określonych standardów
    • Nadzór nad pracą pomocnika drukarza

    Oczekiwania wobec kandydatów:

    • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z drukiem fleksograficznym
    • Doświadczenie w branży poligraficznej przy obsłudze maszyn fleksograficznych
    • Umiejętność pracy pod presją czasu

    Oferujemy:

    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • umowę o pracę,
    • szkolenia zawodowe,
    • ciekawą, stabilną pracę, w dynamicznie rozwijającej się firmie.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.