Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Drukarz - Operator maszyn poligraficznych

Weegree

4 5005 000 brutto / mies.
  • Mikołów

    Mikołów, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Praca w firmie dostarczającej usługi poligraficzno-reklamowe z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku.

  • Obsługa maszyn poligraficznych automatycznych i półautomatycznych.

  • Kontrola jakości.

  • Mieszanie farb według dostarczanego wzoru lub formuły.

  • Dbałość o stan techniczny maszyny.

  • Monitorowanie procesu druku.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w samodzielnej pracy na podobnym stanowisku.

  • Znajomość procesów poligraficznych.

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość technologii sitodruku.

  • Zaangażowanie i chęć do pracy.

  • Gotowość do pracy zmianowej.

  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • Znajomość elektromechaniki.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - od 4500 zł brutto miesięcznie.

  • Pracę w systemie dwuzmianowym (6-14/14-22) od poniedziałku do piątku.

  • Możliwość podnoszenia umiejętności oraz zdobywania nowych uprawnień.

  • Miłą atmosferę w zgranym zespole.

  • Gwarancja stabilnego zatrudnienia.

Etapy rekrutacji
1

Wstępna rozmowa telefoniczna

2

Spotkanie w biurze lub on-line

3

Formalności związane z zatrudnieniem

Weegree

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 18 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

  • Kontakt telefoniczny: + 48 604 742 505