Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Drukarz - Operator Ploterów Wielkoformatowych

G&G Studio Sp. z o.o. Sp.k.

3 6004 400 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa urządzeń w zakresie drukowania wielkoformatowego (lateks, solvent),

  • Obsługa urządzeń tnących i laminujących,

  • Wykonywanie prac wykończeniowych (rollupy, bannery, plansze, itp.).

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Znajomość programów: Adobe, Corel Draw,

  • Znajomość technologii druku,

  • Umiejętność przygotowania pliku pod druk cyfrowy (kolorystyka, impozycja, DTP),

  • Zdolności manualne, staranność oraz dokładność.

To oferujemy

  • Pracę w systemie zmianowym w młodym, energicznym zespole,

  • Zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe (3600-4400 brutto),

  • Comiesięczne premie od obrotu firmy, premie frekwencyjne, nadgodziny, dodatki za noce i weekendy - do 1000 brutto,

  • Praca w systemie 3 zmianowym 24h/7 dni.

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne