Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Drukarz - Operator

  • Rybnik, Zwonowice (pow. rybnicki), śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.12.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma Classen Floor Systems Sp. z o.o. – wiodący dystrybutor paneli podłogowych marki Classen i akcesoriów przypodłogowych poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy:  Zwonowice k. Rybnika

Zadania:

  • obsługa przemysłowej drukarki cyfrowej drukującej za pomocą głowic drukujących w technologii CMYK
  • kontrola jakości realizowanych prac
  • nadzór nad procesem drukowania
  • dbanie o stan techniczny urządzeń i stanowiska pracy

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze cyfrowych maszyn drukujących
  • samodzielność w działaniu, dokładność i operatywność
  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość zagadnień z zakresu zarządzania barwą oraz kalibracji barwnej urządzeń drukujących

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w nowoczesnej organizacji
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia – wynagrodzenie brutto od 3000 zł do 4000 zł
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • kontakt z najnowocześniejszą technologią w dziedzinie druku cyfrowego
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twoich bliskich
  • możliwość współuczestnictwa w zarządzaniu firmą poprzez udział w programie sugestii pracowniczych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego
klikając w przycisk aplikowania.

Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
W ofercie należy zamieścić zapis: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.29.08.97r.o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr 133, poz.883).