Ta oferta pracy jest nieaktualna od 337 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Drukarz - Operator

  • Rybnik, Zwonowice (pow. rybnicki), śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Classen Floor Systems Sp. z o.o. – wiodący dystrybutor paneli podłogowych marki Classen i akcesoriów przypodłogowych poszukuje pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy:  Zwonowice k. Rybnika

    Zadania:

    • obsługa przemysłowej drukarki cyfrowej drukującej za pomocą głowic drukujących w technologii CMYK
    • kontrola jakości realizowanych prac
    • nadzór nad procesem drukowania
    • dbanie o stan techniczny urządzeń i stanowiska pracy

    Wymagania:

    • doświadczenie w obsłudze cyfrowych maszyn drukujących
    • samodzielność w działaniu, dokładność i operatywność
    • znajomość języka angielskiego
    • znajomość zagadnień z zakresu zarządzania barwą oraz kalibracji barwnej urządzeń drukujących

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w nowoczesnej organizacji
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia – wynagrodzenie brutto od 3000 zł do 4000 zł
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • kontakt z najnowocześniejszą technologią w dziedzinie druku cyfrowego
    • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twoich bliskich
    • możliwość współuczestnictwa w zarządzaniu firmą poprzez udział w programie sugestii pracowniczych

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego
    klikając w przycisk aplikowania.

    Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    W ofercie należy zamieścić zapis: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.29.08.97r.o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr 133, poz.883).