Oferta pracy

Drukarz

BIGRAM S.A.O firmie

  • Ożarów Mazowiecki, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Aktualnie wspieramy w procesie rekrutacji międzynarodową firmę zajmującą się produkcją etykiet.
Wspólnie poszukujemy osoby, która chciałaby się rozwijać na stanowisku:

Drukarz

Numer ref.: OZ/DR/0121

Oferta:

• umowa o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie proporcjonalne do umiejętności i doświadczenia zawodowego
• system premiowy
• wypłata zawsze na czas
• możliwości rozwoju i awansu
• bardzo dobre warunki pracy i warunki socjalne
• pakiet medyczny
• karta Multisport
• paczki na święta
• możliwość wyjazdów zagranicznych w ramach wymiany pracowniczej i szkolenia

Zakres obowiązków:

• obsługa i nadzór nad pracą maszyn drukujących
• realizacja obowiązków zgodnie z planem produkcyjnym oraz Systemem Zarządzania Jakością (SZJ)
• sprawdzanie kompletności i zgodności dokumentacji oraz materiałów do druku – form, surowców, farb, wykrojników
• bieżąca kontrola jakości zadruku z wzorcem
• po zakończeniu druku uzupełnienie dokumentacji, rozliczenie otrzymanych surowców, oznakowanie wydrukowanej partii, zabezpieczenie form drukowych
• sprawdzanie stanu technicznego urządzeń do drukowania i w razie potrzeby zgłaszanie wystąpienia nieprawidłowości
• prowadzenie bieżącej konserwacji maszyny
• udział wszkoleniach

Wymagania:

• preferowane wykształcenie poligraficzne
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• znajomość fleksografii i / lub offsetu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy