Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Drukarz

  • Poznań, Tarnowo Podgórne (pow. poznański), wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 29.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy filią grupy przedsiębiorstw wykonujących matryce drukarskie dla przemysłu opakowaniowego i dekoracyjnego w całej Europie. W związku z dynamicznym rozwojem działalności i metod w oparciu o zasady Lean Manufacturing poszukujemy pracowników do naszego zakładu w Tarnowie Podgórnym k. Poznania na stanowisko:

    Drukarz – Dział druku próbnego
    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Tarnowo Podgórne (pow. poznański)

    Obowiązki:

    • wykonywanie próbnych wydruków z cylindrów;
    • ocena kolorystyki wydruków i ich kwalifikacja na zgodność z określonym wzorcem kolorystycznym;
    • dbanie o czystość i porządek na swoim stanowisku pracy;
    • kontrola jakości i raportowanie wykonanych czynności w systemie.

    Wymagania:

    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
    • wykształcenie minimum zawodowe;
    • mile widziane pozwolenie na obsługę suwnic;
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym;
    • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, zaangażowanie i kreatywność;
    • dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień i narzędzi LEAN.

    Ze swojej strony oferujemy:

    • możliwość przyuczenia;
    • stabilne warunki pracy w międzynarodowym przedsiębiorstwie;
    • uprawnienia do obsługi suwnic;
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • prywatną opiekę medyczną;
    • pakiet dodatkowych benefitów;
    • naukę języka angielskiego i/ lub niemieckiego;
    • pracę w profesjonalnym, doświadczonym zespole;
    • podwyższanie kwalifikacji i doskonalenie umiejętności także w naszych zagranicznych filiach.

    Osoby z odpowiednimi kwalifikacjami zainteresowane pracą w nowoczesnym przedsiębiorstwie prosimy o składanie aplikacji.

    Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest: Saueressig Polska Spółka z o.o. z siedzibą w Tarnowie Podgórnym (62-080) przy ul. Kruczej 4, NIP 7772294057, REGON 631219394, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000082046 (akta rejestrowe przechowywane przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego). Może się Pan/Pani z nami skontaktować: mailowo: gdpr@saueressig.pl; drogą pocztową: ul. Krucza 4, 62-080 Tarnowo Podgórne. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych oraz ich sprostowania, gdy są one nieprawidłowe. Odnośnie danych przetwarzanych przez nas na podstawie Pana/Pani zgody, ma Pan/Pani prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie (cofnięcie zgody nie działa jednak wstecz). W przypadkach określonych przepisami prawa, ma Pan/Pani prawo do żądania usunięcia danych, żądania ograniczenia przetwarzania danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w przypadku, gdy przy przetwarzanie przez nas Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. Nie sprzedajemy Pana/Pani danych ani nie udostępniamy ich komercyjnie innym podmiotom trzecim. Pana/Pani dane osobowe przekazujemy w niezbędnym zakresie jedynie firmom nas obsługującym – świadczącym dla nas usługi księgowe, prawne, informatyczne, itp. oraz udostępniamy je podmiotom państwowym i samorządowym w oparciu o wiążące nas przepisy prawa. Dostęp do Pana/Pani danych mają pracownicy /współpracownicy, których upoważniliśmy do przetwarzania określonych danych osobowych. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Saueressig Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością moich danych osobowych podanych w ramach rekrutacji, tj. danych identyfikacyjnych, danych adresowych, danych kontaktowych, danych o wykształceniu, doświadczeniu, umiejętnościach, uprawnieniach.) w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Podanie wskazanych wyżej, wymaganych danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwia przeprowadzenie procesu rekrutacji.