Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Drukarz - sitodrukarz

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 03.10.2018
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy jedną z większych polskich agencją reklamową. Od 14 lat specjalizujemy się w personalizacji, mailingu oraz obsłudze zaawansowanych systemów zarządzania relacjami z klientem. Staliśmy się rozpoznawalnym dystrybutorem upominków i odzieży reklamowej. Stworzyliśmy profesjonalny park maszynowy, który pozwolił nam na wykonywanie wszelakich zdobień i nadruków dostępnych na rynku

    Odwiedź nas na www.studiosiedem.com.pl

    Obecnie poszukujemy do naszej siedziby w Krakowie przy ulicy Myślenickiej 186 osoby na stanowisko:
    Drukarz sitodrukowy
    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska:

      • Przygotowanie maszyny drukującej do pracy (ręcznej i automatycznej)
      • Samodzielna realizacja zleceń według kart technologicznych
      • Drukowanie według określonych założeń
      • Przygotowywanie form drukujących (świecenie sit )
      • zobacz:

    Wymagane kwalifikacje i kompetencje:

    • Mile widziane doświadczenie w pracy na półautomatycznych i automatycznych drukarkach sitodrukowych
    • Znajomość procesów poligraficznych
    • Samodzielność w działaniu, dokładność i operatywność
    • Doświadczenie w mieszaniu farb
    • Szybkość i dokładność w zakresie wykonywanych obowiązków
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

    Oferujemy:

    • Współpracę ze stabilną firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • Zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę
    • Możliwość wzięcia udziału w ciekawych projektach i podniesienia swoich kwalifikacji
    • Niezbędne szkolenia i narzędzia pracy
    • Pracę w miłej atmosferze i zgranym teamie.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.