Drupal Developer

SMARTBEES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Zakres obowiązków:

  • tworzenie aplikacji internetowych opartych o platformę Drupal 7 i 8,
  • rozwój i nadzór nad istniejącymi aplikacjami opartymi o system Drupal,
  • tworzenie i modyfikacja modułów dla Drupala 7 i 8,
  • tworzenie i modyfikacja szablonów dla Drupala 7 i 8,
  • tworzenie skryptów w jQuery.

Wymagania:

  • minimum rok doświadczenia komercyjnego jako programista PHP,
  • dobra znajomość PHP,
  • dobra znajomość OOP,
  • dobra znajomość Drupal 8,
  • znajomość CSS, HTML, JS.

Co oferujemy?

  • pracę w zespole z wieloletnim doświadczeniem,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • prywatną opiekę zdrowotną,
  • ubezpieczenie na życie,
  • lekcje angielskiego,
  • elastyczne formy zatrudnienia: umowa o prace, zlecenie, faktura,
  • elastyczne godziny pracy,
  • pracę w siedzibie firmy bądź pracę zdalną,
  • pracę przy ciekawych projektach dla klientów polskich i zagranicznych,
  • zapas kawy, cukierków i owoców każdego dnia.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Rodo:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Smartbees sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy