Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

DTP Grafik

  • Wrocław, Biestrzyków (pow. wrocławski), dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.12.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Color Press to jedna z wiodących na rynku polskim i zagranicznym drukarnia ekskluzywnych etykiet samoprzylepnych. Naszą specjalnością jest tworzenie marki począwszy od projektowania aż po najbardziej zaawansowany druk. Duża część naszych końcowych produktów to etykiety samoprzylepne z branży alkoholowej,  kosmetycznej i spożywczej.

    Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:
    DTP Grafik
    Miejsce pracy: Biestrzyków, k. Wrocławia - 1,5 km od Ołtaszyna
    Region: dolnośląskie
    (pełen etat)

    Opis stanowiska:

    • praca na innowacyjnej maszynie cyfrowej do drukowania etykiet w roli,
    • połączenie umiejętności graficznych DTP z manualną pracą.

    Wymagania::

    • biegła znajomość narzędzi graficznych: Pakiet Adobe (Photoshop, Illustrator)
    • znajomość systemu Macintosh
    • doświadczenie w pracy na stanowisku grafika w dziale DTP drukarni rolowej
    • znajomość zagadnień druku i branży opakowań, ze szczególnym naciskiem na fleksografię
    • zmysł plastyczny, wyczucie proporcji i znajomości zasad kompozycji, kreatywność, inicjatywa i zaangażowanie w pracę
    • samodzielność i terminowość wykonywania prac

    Oferujemy:

    • umowa o pracę
    • praca w profesjonalnym zespole
    • szkolenia
    • pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
    • imprezy integracyjne
    • pamiętamy także o urodzinach naszych pracowników!
    Zgłoszenia proszę przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ