Praca Dubin (pow. rawicki)

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Zduny, Rawicz, Szkaradowo (pow. rawicki), Jutrosin, Dubin (pow. rawicki)
    Opis stanowiska: Prowadzenie kontroli jakości produktu gotowego Prowadzenie kontroli jakości procesu produkcyjnego Kontrola poprawności oznakowania produktu Raportowanie wyników kontroli i niezgodności oraz nadzór nad działaniami korekcyjnymi...
    opublikowana: 10 października 2019
    • Rawicz, Jutrosin, Szkaradowo (pow. rawicki), Dubin (pow. rawicki), Zduny
    Twoje zadania: obsługa maszyn obróbki termicznej stała kontrola nad prawidłowym przebiegiem procesów wędzarniczych ...
    • Rawicz, Pakosław (pow. rawicki), Sulmierzyce, Jutrosin, Dubin (pow. rawicki), Szkaradowo (pow. rawicki)
    Dołącz do nas jeśli posiadasz: doświadczenie na stanowisku Operatora Maszyny: CNC, Pakującej lub innej Maszyny Produkcyjnej mile widziane wykształcenie zawodowe lub średnie (elektryczne, techniczne, mechaniczne lub inne pokrewne) umiejętność...