Oferta pracy

DWH Developer

Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS SQL

  • SSIS

Mile widziane

  • SQL Server Reporting Services

Twój zakres obowiązków

  • Udział w ciekawym projekcie integracyjnym: połączenie dwóch firm NN & MetLife

  • Tworzenie jednego z najszybciej rozwijających się Business Intelligence w naszym kraju;

  • Rozwijanie, optymalizowanie i utrzymanie struktury oraz zasilanie hurtowni danych za pomocą narzędzi ETL;

  • Tworzenie modeli danych;

  • Tworzenie koncepcji rozwiązań i projektu technicznego w ramach rozwoju systemów i aplikacji;

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej obszaru hurtowni danych.

Nasze wymagania

  • Praktyczna wiedza oraz minimum 3-letnie doświadczenie w realizacji projektów dotyczących wdrożenia/utrzymywania/modyfikacji środowiska hurtowni danych lub dużych baz relacyjnych;

  • Bardzo dobra znajomość MS SQL;

  • Umiejętność projektowania procesów ETL (SSIS);

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz potrafisz współpracować w zespole;

  • Proaktywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów oraz otwartość na zmianę i nowe zadania.

  • Znajomość narzędzi SQL Server Reporting Services

  • Doświadczenie w budowie rozwiązań integracji danych w oparciu o technologie chmurowe (Azure Databricks, Lakehouse, Power BI).

To oferujemy

  • Zdalne wprowadzenie do pracy, w tym webinary, szkolenia, webcasty aby nauczyć się nowej rzeczywistości;

  • Elastyczny czas pracy;

  • Ask Henry - personalny asystent do załatwiania osobistych spraw wymagających czasu;

  • Sekcje sportowe oraz parking rowerowy w biurze.

Nasz dział IT nie ogląda się wstecz. Ciągle poszukujemy przestrzeni do rozwoju i razem przecieramy technologiczne szlaki. Dzięki zwinnej i zgranej ekipie co chwilę wdrażamy nowe udogodnienia dla naszych klientów i pracowników. Tego czego się nauczymy, nie trzymamy w ukryciu - wymieniamy się wiedzą z biznesami Nationale-Nederlanden na całym świecie. Oprócz tego lubimy się, cenimy humor i dystans.

Przewiń do profilu firmy