Logo Pracuj.pl

DWH Developer

Nationale-NederlandenO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS SQL

  • SSIS

Mile widziane

  • SQL Server Reporting Services

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie, optymalizowanie i utrzymanie struktury oraz zasilanie hurtowni danych za pomocą narzędzi ETL;
  • Udział w ciekawym projekcie integracyjnym: połączenie dwóch firm Nationale Nederlanden & MetLife
  • Tworzenie jednego z najszybciej rozwijających się Business Intelligence w naszym kraju;
  • Tworzenie modeli danych;
  • Tworzenie koncepcji rozwiązań i projektu technicznego w ramach rozwoju systemów i aplikacji;
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej obszaru hurtowni danych.

Nasze wymagania

  • Praktyczna wiedza oraz minimum 3-letnie doświadczenie w realizacji projektów dotyczących wdrożenia/utrzymywania/modyfikacji środowiska hurtowni danych lub dużych baz relacyjnych;
  • Bardzo dobra znajomość MS SQL;
  • Umiejętność projektowania procesów ETL (SSIS);
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz potrafisz współpracować w zespole;
  • Proaktywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów oraz otwartość na zmianę i nowe zadania.

  • Znajomość narzędzi SQL Server Reporting Services
  • Doświadczenie w budowie rozwiązań integracji danych w oparciu o technologie chmurowe (Azure Databricks, Lakehouse, Power BI).

To oferujemy

  • Z nami będziesz pracował/a w trybie hybrydowym i w elastycznych godzinach pracy, a nasze biuro znajduje się w świetnej lokalizacji na zielonym Powiślu,
  • Stawiamy na rozwój, dlatego będziesz miał/a dostęp do szkoleń, webinarów, webcastów,
  • Dla Ciebie obniżymy ceny produktów firmy Dell oraz Samsung,
  • Ask Henry będzie Twoim personalnym asystentem. Otrzymasz wsparcie między innymi w: zrobieniu zakupów, zwróceniu produktu, znalezieniu i zarezerwowaniu lotu lub wycieczki, załatwieniu spraw osobistych i wiele innych czynności 😊
  • Chcesz przyjeżdżać do pracy na rowerze? Zapraszamy czeka na Ciebie świetnie przygotowana infrastruktura dla rowerzystów.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu

Nationale-Nederlanden

Nasz dział IT nie ogląda się wstecz. Ciągle poszukujemy przestrzeni do rozwoju i razem przecieramy technologiczne szlaki. Dzięki zwinnej i zgranej ekipie co chwilę wdrażamy nowe udogodnienia dla naszych klientów i pracowników. Tego czego się nauczymy, nie trzymamy w ukryciu - wymieniamy się wiedzą z biznesami Nationale-Nederlanden na całym świecie. Oprócz tego lubimy się, cenimy humor i dystans.

DWH Developer, Warszawa