DWH Support Specialist

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.02.2019
  • Ważna jeszcze 13 dni (do 09.03.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
    spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
    Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
    instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

    Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: pracuj/DRA/DWH

    Wymagania:

    • Doświadczenie w procesach utrzymaniowych Hurtowni Danych,
    • Znajomość środowiska Windows i Linux (skrypty),
    • Znajomość SQL,
    • Znajomość zagadnień z zakresu integracji danych (w szczególności ETL) oraz integracji aplikacji będzie dodatkowym atutem.

    Główne obowiązki:

    • Monitorowanie, naprawa i rozwój procesów ładujących oraz serwisów pobierających dane z Hurtowni Danych i Datamartów,
    • Zapewnienie ciągłości działania elementów infrastruktury Hurtowni Danych,
    • Diagnozowanie problemów i wdrażanie drobnych poprawek,
    • Udział w projekcie implementacji Hurtowni Danych w zakresie:
      - definicji i implementacji nowych interfejsów,
      - zapewnienia gotowości środowisk nieprodukcyjnych,
      - instalacji i konfiguracji oprogramowania,
      - definicji i wsparcia procesów procesów planowania pojemności, retencji, bezpieczeństwa i jakości danych.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w Centrali Banku na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
    • Interesującą i odpowiedzialną pracę w zespole entuzjastów z wykorzystaniem najnowszych technologii,
    • Opiekę medyczną, dofinansowanie do hobby, strefę zniżek i wiele innych,
    • Atrakcyjną lokalizację: nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie.

    bottom