Oferta pracy

DWH Test Analyst

InfiniteDATA Services Sp. z o.o.

umowa o pracę
6 00010 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
8 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Biznesowa analiza danych z różnych obszarów

  • Techniczna analiza danych oraz wsparcie użytkowników Biznesowych w tym zakresie

  • Łączenie się do środowisk bazodanowych ze wsparciem Administratorów

  • Utrzymanie środowiska testowego ze wsparciem Administratorów

  • Testy end to end

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata komercyjnego doświadczenia w analizie i walidacji dużych wolumenów danych

  • Znajomość zagadnień hurtowni danych

  • Bardzo dobra znajomość SQL (dowolne rozszerzenie)

  • Umiejętność samodzielnej pracy

  • Doświadczenie w zakresie tworzenia scenariuszy i przypadków testowych oraz dokumentacji technicznej

  • Zdolność analitycznego myślenia

Mile widziane

  • Hadoop

  • Teradata

  • Jira

To oferujemy

  • Pracę w doświadczonym zespole - najlepsi eksperci merytoryczni w obszarach hurtowni danych i BI (Data lakes, Teradata, Snowflake, Data Vault, itp.)

  • Pracę w środowisku dzielenia się wiedzą

  • Miesięczne wynagrodzenie dopasowane do doświadczenia oraz realną możliwość rozwoju ścieżki kariery (każda osoba dołączająca do organizacji otrzymuje informacje o możliwych dalszych etapach rozwoju)

  • Płatne dni urlopowe

  • Ugruntowane relacja z klientem i praca w przyjaznej atmosferze

  • Zaangażowanie w wielkoskalowe projekty rozwoju systemów

  • Innowacyjne i zwinne środowisko pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

InfiniteDATA to firma programistyczna z siedzibą w Warszawie, działająca również w Wiedniu, Helsinkach, Singapurze i Manili. Jesteśmy producentem uznanej na całym świecie platformy do automatyzacji przedsiębiorstw AutomateNOW! Usługi InfiniteDATA koncentrują się wokół Business Intelligence, outsourcingu IT, Big Data i automatyzacji zapewniając unikatowe możliwości dzięki synergii z oprogramowaniem InfiniteDATA. Pracę z nami doceniają znane i globalne firmy, dla których pracujemy.

Zostań częścią zespołu InfiniteDATA, który buduje, optymalizuje i utrzymuje wielkoskalowe hurtownie danych dla najbardziej znanych marek na rynku polskim i europejskim.

Jesteśmy zespołem ekspertów merytorycznych w obszarach hurtowni danych i BI (Data lakes, Teradata, Snowflake, Data Vault, itp.).

Damy Ci niepowtarzalną możliwość rozwoju dzięki udziałowi w projektach opartych o różne technologie bazodanowe, dostępowi do najnowszych rozwiązań informatycznych, wsparciu doświadczonego zespołu ekspertów oraz nietypowych wyzwania technicznych, które na Ciebie czekają.

Przewiń do profilu firmy