Dynamics 365 Business Central/NAV Consultant

IntersysO firmie

Rekrutacja zdalna

Intersys

Ludwika Rydygiera 15

Warszawa

Intersys Group sp. z o.o. to ekspert w zakresie dostarczania i optymalizacji informatycznych rozwiązań biznesowych, które zwiększają efektywność działania organizacji. Firma posiada ponad 15-letnie doświadczenie we wdrożeniach systemów opartych o platformę technologiczną Microsoft i dostosowaniu ich do indywidualnych potrzeb klienta.
Intersys cieszy się prestiżowym statusem Złotego Partnera Microsoft oraz tytułem Microsoft Partner of the Year 2017 i 2018 Polska w obszarze Dynamics 365 Customer Engagement.
Dołącz do NAS!

W związku z rozwojem firmy poszukujemy do pracy w Warszawie osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • udział w realizacji projektów wdrożeniowych rozwiązań Dynamics 365 Business Central i Microsoft Dynamics NAV
  • diagnozowanie i analiza potrzeb Klienta,
  • realizowanie szkoleń dla użytkowników systemu
  • świadczenie usług konsultingowych
  • współpraca z zespołem programistów w zakresie realizacji potrzeb Klienta
  • opracowywanie dokumentacji projektowej
  • współpraca z Klientem

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku konsultanta Microsoft Dynamics NAV lub Dynamics 365 Business Central
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość podstaw rachunkowości oraz wiedzy w zakresie finansów
  • samodzielność i dyspozycyjność
  • doskonała organizacja pracy i terminowość
  • wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, umiejętność konstruktywnej pracy w zespole
  • zdolność analizy i przejrzystego opisu procesów biznesowych
  • prawo jazdy kat. B

Co dostaniesz od nas?

  • adekwatne do doświadczenia wynagrodzenie
  • realny i bezpośredni wpływ na funkcjonowanie jednej z największych organizacji w swoim segmencie
  • pracę z młodym, ale doświadczonym i zgranym zespołem, w świetnej atmosferze
  • prywatną opiekę medyczną oraz imprezy integracyjne
  • Kartę Multisport
  • możliwość rozwoju u jednego z największych partnerów Microsoft
  • szkolenia marketingowe i produktowe

Czekamy na Ciebie!

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV klikając APLIKUJ.
Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy