Praca dyrektor działu marketingu, wielkopolskie

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Poznań
    Do międzynarodowego działu E-commerce, poszukujemy lidera marketingu internetowego, który w pierwszym roku będzie rozwijał działania marketingowe sklepu chocolissimo.pl, a w kolejnym okresie stopniowo przejmie zarządzanie całością działań...
    opublikowana: 26 lutego 2020
    • Leszno
    Zadania: współtworzenie i realizowanie strategii marketingowej firmy w ścisłej współpracy z Zarządem przygotowywanie i realizowanie strategii brandów będących w portfolio firmy zarządzanie kampaniami marketingowymi wspierającymi sprzedaż...
    opublikowana: 25 lutego 2020
    • Poznań
    Oczekujemy od Ciebie: Minimum 5 lat doświadczenia menedżerskiego w obszarze marketingu w segmencie B2B; Minimum 3 lata doświadczenia w zakresie marketingu internetowego; Biegłej (C1) znajomości języka angielskiego; doświadczenia we współpracy z...
    opublikowana: 23 lutego 2020