Ta oferta pracy jest nieaktualna od 177 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Oddziału

  • Gdańsk, pomorskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 2018-03-01

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GK FARMACOL to jeden z największych dystrybutorów farmaceutycznych w Polsce, łączący doświadczenie i najlepsze tradycje polskiego biznesu z nowoczesnym sposobem zarządzania.

    Atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani eksperci ściśle współpracujący na każdym stanowisku pracy. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, chcesz wyznaczać nowe kierunki rozwoju, lubisz podejmować nowe wyzwania i chcesz uczestniczyć
    w naszym sukcesie, a do każdego zadania podchodzisz indywidualnie…

    Dołącz do grupy fachowców, którzy zmieniają oblicze biznesu - zostań współtwórcą sukcesu Grupy Kapitałowej FARMACOL.

    Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:
    Miejsce pracy: Gdańsk

    Opis stanowiska:

    • zarządzanie polityką handlową oddziału, podejmowanie decyzji uwzględniających sytuację rynkową i zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży, obrotu i udziału w rynku,
    • coaching i rozwój kompetencji podległych przedstawicieli handlowych,
    • współtworzenie i realizowanie strategii zakupów, tj. zarządzanie bazą dostaw towarów
      i usług w oparciu o analizy rynku oraz potrzeby wewnętrzne firmy,
    • ustalanie celów i zakresów promocji oraz nadzór nad działaniami promocyjnymi;
    • uczestnictwo w negocjacjach cenowych i asortymentowych,
    • bezpośrednia obsługa kluczowych klientów,
    • udział w przygotowywaniu dla pionu handlowego planów sprzedaży i promocji wybranych produktów.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe,
    • 5 lat doświadczenia w pracy na kierowniczych stanowiskach w dziale sprzedaży,
    • doświadczenie w branży farmaceutycznej będzie ważnym atutem,
    • silna orientacja na osiąganie celów biznesowych,
    • szeroka wiedza z dziedziny sprzedaży i marketingu,
    • doświadczenie w procesie planowania strategicznego oraz prowadzeniu projektów,
    • rozwinięte umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne,
    • asertywność, zdolności przywódcze, umiejętność motywowania podwładnych,
    • umiejętność podejmowania strategicznych decyzji w sytuacji stresowej,
    • kreatywność,
    • umiejętność pracy pod presją czasu,
    • przedsiębiorczość, dynamizm w działaniu,
    • elastyczność i zdolność adaptacji,
    • wysoka motywacja do pracy.

    Oferujemy:

    • pracę w dużej, nowoczesnej organizacji,
    • możliwość zdobywania ciekawych doświadczeń zawodowych,
    • możliwość awansu oraz realnego wpływu na politykę organizacji,
    • konkurencyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet świadczeń dodatkowych.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Administratorem danych jest Farmacol S.A. Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Farmacol S.A. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne ich usunięcie.