Praca dyrektor oddziału, Słupsk

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Gdańsk, Gdynia, Słupsk, Chojnice, Kwidzyn, Tczew
    Zadania, które przed Tobą stawiamy: zarządzanie zespołem sprzedażowym Ekspertów Finansowych, aktywny udział w procesie rekrutacji na stanowiska sprzedażowe, motywowanie i rozwijanie pracowników w kierunku realizacji wyznaczonych celów,...
    opublikowana: 12 listopada 2019
    • Słupsk, Gdańsk
    Zakres obowiązków: budowanie, szkolenie, zarządzanie i motywowanie zespołu sprzedaży, identyfikowanie oraz pozyskiwanie nowych Klientów z sektora Private, aktywna sprzedaż produktów oraz budowanie trwałych i długofalowych relacji z Klientami...
    opublikowana: 10 listopada 2019
    • Gdańsk, Gdynia, Pruszcz Gdański, Rumia, Słupsk, Sopot, Starogard Gdański, Tczew, Wejherowo, Chojnice, Kwidzyn, Lębork, Reda, Ustka, Kartuzy, Władysławowo, Nowy Dwór Gdański, Łeba
    Kogo poszukujemy? Osoby planujące otwarcie własnego biznesu, które nie mają doświadczenia na rynku nieruchomości, Agentów nieruchomości, którzy chcą otworzyć własne biuro nieruchomości i pracować na własny rachunek, Lokalne biura nieruchomości,...
    opublikowana: 3 listopada 2019