Praca dyrektor oddziału, Wałbrzych

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Legnica, Wałbrzych, Wrocław
    Zakres obowiązków: budowanie, szkolenie, zarządzanie i motywowanie zespołu sprzedaży, identyfikowanie oraz pozyskiwanie nowych Klientów z sektora Private, aktywna sprzedaż produktów oraz budowanie trwałych i długofalowych relacji z Klientami...
    opublikowana: 20 listopada 2019
    • Dzierżoniów, Głogów, Kłodzko, Lubin, Polkowice, Wałbrzych, Wrocław, Zgorzelec, Bolesławiec, Świdnica, Oława, Lubań, Jelcz-Laskowice, Ząbkowice Śląskie, Trzebnica, Brzeg Dolny, Wołów, Strzelin
    Kogo poszukujemy? Osoby planujące otwarcie własnego biznesu, które nie mają doświadczenia na rynku nieruchomości, Agentów nieruchomości, którzy chcą otworzyć własne biuro nieruchomości i pracować na własny rachunek, Lokalne biura nieruchomości,...
    • Wrocław, Jelenia Góra, Wałbrzych
    Zakres obowiązków Budowanie i zarządzanie zespołem pracowników Organizacja pracy oddziału Nadzór nad platformą sprzedażową Utrzymywanie stałych relacji z partnerami biznesowymi Kontrolę i realizację planów sprzedażowych oddziału Podejmowanie...
    opublikowana: 17 listopada 2019