Praca dyrektor regionalny - krajowy, mazowieckie

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • mazowieckie
    Region: cała Polska Zadania: Nawiązanie relacji biznesowych z nowymi Partnerami Sprzedaży i Placówkami Partnerskimi w zakresie sprzedaży kredytów hipotecznych. Tworzenie struktur sprzedażowych. ...
    opublikowana: 22 października 2019
    Opis stanowiska: Nasza firma poszukuje osób z doświadczeniem w sprzedaży i kontaktach bezpośrednich z klientami. Jeżeli jesteś osobą nastawioną na sukces, która nie boi się wyzwań, charakteryzuje Cię upór w działaniu i profesjonalizm wyślij swoją...
    opublikowana: 14 października 2019
    • Warszawa
    Opis stanowiska: Realizacja i budowanie strategii polityki sprzedażowej Pozyskiwanie nowych Klientów oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi Klientami Realizacja założonych celów sprzedażowych i operacyjnych Przygotowywanie raportów i...
    opublikowana: 8 października 2019