Ta oferta pracy jest nieaktualna od 250 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Sprzedaży i Rozwoju Sieci Partnerskiej

  • Bochnia, Gorlice, Kraków, Nowy Sącz, Nowy Targ, Olkusz, Oświęcim, Skawina, Tarnów, Wieliczka, Zakopane, Chrzanów, małopolskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 08.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Fortum jest liderem w obszarze czystej energii. Dostarczamy klientom energię elektryczną, gaz, ciepło i chłód, a także inteligentne rozwiązania, pozwalające na bardziej efektywne wykorzystanie zasobów. Angażujemy naszych klientów i społeczeństwo w dążeniu do tworzenia czystszego świata. Zatrudniamy około 9 000 profesjonalistów w krajach nordyckich, bałtyckich oraz Rosji, Polsce i Indiach, a 62% energii elektrycznej wytwarzamy bez emisji CO2. W 2016 roku nasze łączne przychody wyniosły 3,6 mld EUR. Akcje Fortum notowane są na giełdzie NASDAQ w Helsinkach.

    Dyrektor Sprzedaży
    i Rozwoju Sieci Partnerskiej
    Miejsce pracy: Cała Polska

    Zadania na tym stanowisku:

    • pozyskiwanie nowych Partnerów biznesowych do współpracy
    • zarządzanie siecią partnerską oraz jej rozwój w obszarze sprzedaży do klientów B2B
    • realizacja planów ilościowych i jakościowych
    • opieka nad siecią partnerską - identyfikacja i rozwiązywanie problemów, inicjowanie i wdrażanie nowych rozwiązań, realizacja szkoleń dla sieci partnerskiej
    • tworzenie nowych rozwiązań i produktów dedykowanych dla sieci partnerskiej
    • dbanie o przestrzeganie wysokich standardów współpracy oraz transparentności w kontaktach z klientami
    • analiza sytuacji rynkowej, regularne raportowanie wyników

    Nasze oczekiwania:

    • minimum 2 letnie doświadczenie w aktywnej sprzedaży lub zarządzaniu siecią partnerska
    • doświadczenie w zarządzaniu terenową (rozproszoną) siecią sprzedaży
    • nastawienie na realizację celów
    • proaktywna postawa i inicjatywa w działaniu
    • doskonałe umiejętności zarządzania czasem i organizację pracy
    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
    • prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych podróży służbowych

    To, co chcemy Ci zaoferować:

    • możliwość udziału w budowaniu strategii i pozycji Spółki na polskim rynku
    • pracę z najlepszymi specjalistami w swojej branży
    • pełne wsparcie w okresie wdrożenia, dużą samodzielność pracy po jego zakończeniu
    • wynagrodzenie, na które masz realny wpływ – poza podstawą zarabiasz na prowizji, która nie ma górnego limitu
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt managerski
    • narzędzia pracy, w tym samochód służbowy, laptop oraz telefon

    DOŁĄCZ DO NAS! APLIKUJ TERAZ!

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
     Osoba odpowiedzialna za proces rekrutacji: [email protected]
     Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku oOchronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.