Oferta pracy

Dyrektor B&D

Klient Pracuj.plO firmie

  • Zabrze

    Zabrze, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie Działem B&D – kierowanie, kontrolowanie i nadzorowanie całokształtu prac związanych z pracą działu

  • Dokonywanie analiz możliwości realizacji nowych wyrobów w oparciu o analizę zapotrzebowania rynku, możliwości technicznych i technologicznych, możliwości dotrzymania koniecznych terminów realizacji, możliwości zaprojektowania wyrobów konkurencyjnych cenowo

  • Opracowanie planu prac rozwojowych i wdrożeniowych

  • Koordynowanie działalności badawczo-rozwojowej oraz tworzenie planów prac,

  • Organizowanie współpracy z zewnętrznymi jednostkami, podwykonawcami, instytucjami badawczymi,

  • Organizowanie działań zmierzających do uzyskania certyfikatów jakościowych

  • Poszukiwanie i testowanie nowych rozwiązań technologicznych i produkcyjnych,

  • Inicjowanie oraz organizacja i zarządzanie procesem badawczo-rozwojowych ukierunkowanych na realizację założeń strategii firmy,

  • Śledzenie trendów rozwoju technicznego, analiza szans i zagrożeń dla rozwoju firmy,

Nasze wymagania

  • Min. 7 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w zakładzie produkcyjnym

  • Kierunkowe wykształcenie wyższe

  • Wysoko rozwinięte kompetencje menadżerskie

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność zarzadzania projektami

  • Zorientowanie na osiągnięcie celu

  • Dobra organizacja pracy oraz konsekwencja w działaniu

  • Umiejętność analitycznego myślenia, syntetyzowania informacji, formułowania wniosków

  • Umiejętność szacowania i oceny ryzyka

  • Umiejętność kreatywnego myślenia i nastawienie na poszukiwanie rozwiązań

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w stabilnej firmie produkcyjnej

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o parce

  • Szkolenia specjalistyczne

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Przyjazną atmosferę