Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Back Office

FG ENERGY sp. z o.oO firmie

  • podlaskie

    podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie operacyjne biurem i podległymi pracownikami oddziału

  • obsługa administracyjna oraz utrzymywanie relacji z kontrahentami zewnętrznymi i wewnętrznymi

  • współpraca z bankami i organizacjami kredytowymi w procesie kredytowania konsumenckiego

  • wspieranie koordynacji działań oraz sprawnego przepływu informacji pomiędzy komórkami organizacyjnymi firmy

  • przygotowywanie raportów i zestawień

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym, w zarządzaniu zespołami administracyjnymi lub operacyjnymi minimum 2 lata

  • samodzielność oraz umiejętność pracy pod presją czasu

  • bardzo dobre umiejętności planowania, organizacji pracy własnej i pracy zespołu

  • pełna dyspozycyjność oraz rozwinięta odpowiedzialność zawodowa

  • wyższe wykształcenie

  • praca w biurze w Krakowie - konieczność relokacji (nie ma możliwości pracy zdalnej)

To oferujemy

  • realny a nie deklaratywny rozwój zawodowy oraz szansę sprawdzenia się w nowej roli lub wdrażania własnych pomysłów i koncepcji

  • stabilną pracę w rozwijającej się spółce

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • nowoczesne biuro i komfortowe miejsce pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

FG ENERGY sp. z o.o

FG Energy jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, dysponującym wieloletnim doświadczeniem w zakresie zarządzania, organizacji i realizacji projektów na całym świecie. Naszą firmę tworzy zespół wybitnych specjalistów o ponadprzeciętnym potencjale i pasji do podejmowania nowych wyzwań. Praca u nas to uczestnictwo w unikalnych projektach i możliwość sprawdzenia się w zespołach międzynarodowych. To szansa na ciągłe zdobywanie nowych doświadczeń i dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań i technologii. Swoim pracownikom oferuje ciekawą i pełną wyzwań pracę w nowocześnie zarządzanej firmie.

Wejdź na naszą www i sprawdź z kim współpracujemy ! www.fgenergy.pl

Przewiń do profilu firmy