Ta oferta pracy jest nieaktualna od 559 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Biura Bankowości Inwestycyjnej i Transakcyjnej

  • Warszawa, mazowieckie
  • Dyrektor/Prezes
  • 2017-02-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dyrektor Biura Bankowości Inwestycyjnej i Transakcyjnej

    Zakres obowiązków:

    • Kreowanie strategii sprzedaży i oferty w obszarze produktów inwestycyjnych i transakcyjnych, również w zdalnych kanałach sprzedaży (bankowość internetowa, telefoniczna),
    • Proponowanie innowacyjnych rozwiązań sprzedażowych, produktowych i działań promocyjnych w celu realizacji celów dla zarządzanej grupy produktów inwestycyjnych i transakcyjnych,
    • Wdrażanie i optymalizacja funkcjonalności zdalnych kanałów sprzedaży w ramach bankowości inwestycyjnej i transakcyjnej w celu realizacji planów sprzedażowych,
    • Zarządzanie zespołem Product Managerów i Specjalistów odpowiedzialnych za rozwój oferty,
    • Doskonalenie procesów zwiększających satysfakcję Klientów Banku w obszarze produktów inwestycyjnych i transakcyjnych,
    • Odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe w kanałach zdalnych, zarządzanie procesem sprzedaży zdalnej,
    • Bieżąca współpraca z jednostkami sprzedaży stacjonarnej zakresie realizacji celów biznesowych Banku.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe,
    • Udokumentowane sukcesami kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu strategią sprzedaży i oferty produktów inwestycyjnych i transakcyjnych,
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
    • Ugruntowane doświadczenie w planowaniu, wdrażaniu i rozwoju procesów związanych ze sprzedażą i obsługą produktów inwestycyjnych,
    • Posiadanie Licencji Maklera Papierów Wartościowych będzie dodatkowym atutem,
    • Kreatywność, charyzma i inicjatywa we współpracy.

    Oferujemy:

    • Pracę w młodym, dynamicznym zespole w jednym z najszybciej rozwijających się banków w Polsce,
    • Odpowiedzialność za kluczowe z punktu widzenia organizacji projekty,
    • Wysoką samodzielność i autonomię w działaniu,
    • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i szansę na realizację własnych pomysłów,
    • Codzienną dawkę pysznej kawy – by miło zacząć dzień,
    • Dogodną lokalizację biura – stacja metra Rondo Daszyńskiego,
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pakiet benefitów.

    Nagrody i wyróżnienia Idea Bank

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

    Zgodnie z art. 24 ust. 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy, że administratorem danych jest Idea Bank SA z siedzibą w Warszawie przy ul. Przyokopowa 33, 01-208 Warszawa. Przedmiotowe dane przetwarzane są w celu niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji oraz podjęcia działań przed zawarciem umowy i nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Obowiązek ich podania wynika z przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (tj. Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 ze zm.) oraz wydanych na jej podstawie aktów wykonawczych. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich poprawiania.