Ta oferta pracy jest nieaktualna od 869 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Biura ds. Produktów Ubezpieczeniowych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 2015-05-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Miejsce pracy: Warszawa
DBPU/0515/KT

Bank Handlowy w Warszawie SA to jedna z największych instytucji finansowych w Polsce, oferująca pod marką Citi Handlowy bogaty i nowoczesny asortyment produktów i usług bankowości korporacyjnej, inwestycyjnej i detalicznej. Bank Handlowy obsługuje  7,4 tys. klientów korporacyjnych i 770 tys. klientów indywidualnych poprzez nowoczesne kanały dystrybucji oraz sieć  60 oddziałów. W skład grupy kapitałowej Banku wchodzą takie podmioty jak: Dom Maklerski Banku Handlowego i Handlowy Leasing. Przynależność do Citigroup, największej na świecie instytucji finansowej, zapewnia klientom Banku Handlowego dostęp do usług finansowych w ponad 100 krajach.

Dowiedz się więcej na karierawciti.pl lub facebook.com/citigradsemea

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania

lub żółty przycisk poniżej

www.citihandlowy.pl
Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Zadania:

  • Rozwój linii biznesowej produktów ubezpieczeniowych (z wyłączeniem ubezpieczeń o charakterze inwestycyjnym) dla klientów indywidualnych oraz – docelowo – również dla małych przedsiębiorstw;
  • Przygotowywanie, aktualizacja i realizacja strategii banku dotyczącej oferty produktów ubezpieczeniowych;
  • Planowanie oraz ścisła kontrola przychodowości produktów oraz podejmowanie działań zapewniających wzrost biznesu;
  • Podejmowanie inicjatyw mających na celu udoskonalanie produktów i wprowadzanie odpowiednich promocji marketingowych w celu zapewnienia konkurencyjności oferty;
  • Podejmowanie inicjatyw mających na celu budowanie oraz udoskonalanie procesów sprzedaży tak, aby pozostawały one na konkurencyjnym poziomie, przy jednoczesnym zapewnieniu ich zgodności z przepisami prawa i regulacjami wewnętrznymi;
  • Współpraca i odpowiedzialność za dobór partnerów ubezpieczeniowych oraz za relację z nimi;
  • Wypracowanie koncepcji stanowiska specjalisty ubezpieczeniowego w oddziałach, koordynowanie zatrudnienia oraz zarządzanie grupą zatrudnionych osób w celu dynamicznego rozwoju biznesu ubezpieczeniowego w Banku;
  • Współodpowiedzialność (poprzez grupę specjalistów ubezpieczeniowych) za realizację planów sprzedażowych w zakresie ubezpieczeń;
  • Bieżący stały kontakt z jednostkami Dystrybucji celem komunikowania strategii produktowej oraz zbierania informacji zwrotnej dotyczącej oferty ubezpieczeń;
  • Zapewnienie odpowiedniej i aktualnej dokumentacji produktowej (procedury, plany finansowe)
  • Ocena pracy, motywowanie, dbałość o rozwój zawodowy pracowników.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Znajomość produktów i usług oferowanych przez bank oraz konkurencję;
  • Bardzo dobra znajomość produktów ubezpieczeniowych;
  • Wiedza i doświadczenie w prowadzeniu projektów;
  • Zrozumienie zagadnień finansowych pozwalających na monitorowanie dochodowości produktowej;
  • Znajomość i zdolność rozpoznawania potrzeb klientów obsługiwanych przez Bank w ramach segmentu;
  • Znajomość języka angielskiego;
  • Zdolności menedżerskie;
  • Doskonała organizacja pracy

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Realne szanse rozwoju zawodowego i decydowania o jego kierunku
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)."

Citi Handlowy jest zastrzeżonym znakiem towarowym nalezacym do podmiotów z grupy Citigroup Inc.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się