Oferta pracy

Dyrektor Biura IT

Ruch S.A.

  • Annopol 17a, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Ruch S.A.

Annopol 17a

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i organizacja pracy biura IT

  • Tworzenie i odpowiedzialność za realizację strategii z obszaru IT Spółki

  • Odpowiedzialność za rozwój i utrzymanie systemów informatycznych i infrastruktury IT Spółki

  • Zarządzanie portfelem projektów i procesami utrzymania rozwiązań IT

  • Odpowiedzialność za politykę bezpieczeństwa teleinformatycznego Spółki

  • Nadzór nad tworzeniem budżetu IT oraz kontrolowanie jego wykonania, optymalizacja kosztów

  • Współpraca i utrzymywanie relacji z wewnętrznymi partnerami biznesowymi

  • Nadzór nad zarządzaniem dostawcami IT, negocjacje zakresu, ceny, stawek usług i infrastruktury IT

  • Zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem IT, wyznaczanie odpowiednich celów i ocena ich realizacji

  • Współpraca z obszarem IT grupy kapitałowej, w tym wdrażanie standardów IT grupy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek IT, mile widziane studia podyplomowe z zakresu zarządzania

  • Minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym w obszarze IT przedsiębiorstwa

  • Wiedza dot. rozwiązań IT klasy ERP, z zakresu sprzedaży detalicznej, logistyki, infrastruktury IT i bezpieczeństwa teleinformatycznego

  • Dodatkowym atutem będzie wiedza dot. systemów wspierających procesy usług kurierskich i/lub kolportażu prasy.

  • Doświadczenie w zarządzaniu złożonymi przedsięwzięciami informatycznymi firmy w tym obejmującymi projekty upgrade’ów\migracji rozwiązań IT

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Profesjonalizm i innowacyjność w realizacji zadań

  • Umiejętność pracy pod presją czasu w zmieniającym się otoczeniu biznesowym

  • Nastawienie na realizację celów biznesowych

  • Umiejętność współpracy z parterami biznesowymi oraz wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne

  • Zdolność do szybkiego uczenia się i gotowość do poznawania nowych technologii IT

  • Wysokie zdolności negocjacyjne, odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pakiet benefitów pozapłacowych – m.in. karta sportowa, prywatne ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wakacji, pożyczki mieszkaniowe

  • Zadaniowy czas pracy

  • Samochód służbowy i inne niezbędne narzędzia pracy

  • Pełną wyzwań pracę w firmie będącej członkiem dużej grupy kapitałowej

  • Możliwość kształtowania i wdrażania strategicznych zmian i rozwiązań w obszarze IT

  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kompetencji w ramach udziału w wielu ciekawych projektach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Ruch S.A.

RUCH S.A. należy do Grupy Kapitałowej Polskiego Koncernu Naftowego Orlen S.A. W związku z nową strategią rozwoju, przed Spółką stoi wiele wyzwań w obszarze sprzedaży detalicznej, logistyki, sprzedaży prasy oraz e-commerce. RUCH S.A. od początku swojego istnienia zajmował się sprzedażą prasy drukowanej. Obecnie na bazie sieci około 1300 własnych punktów Spółka rozwija sprzedaż gazet i czasopism, towarów szybko zbywalnych, artykułów spożywczych oraz przekąsek, a także zapewnia dostęp do usług takich jak nadawanie i odbiór Paczki w RUCHu, płatności rachunków czy usługi finansowe. RUCH działa na terenie całej Polski, obsługując każdego dnia miliony klientów. Firma dostarcza prasę do ponad 16.000 sklepów sieci handlowych oraz indywidualnych punktów prasowych.

Przewiń do profilu firmy