Oferta pracy

Dyrektor Biura Klienta Biznesowego

Santander Bank PolskaO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ważna jeszcze 14 dni
    do: 08 lip 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie silnego zespołu bankowości biznesowej w niepowtarzalnej atmosferze

  • branie udziału w budowaniu oraz skutecznym wdrażaniu strategii sprzedażowej w podległym zespole,

  • uczestniczenie bezpośrednio, lokalnie w procesie analizy i podejmowania decyzji kredytowych

  • bycie aktywnym na rynku klientów z segmentu biznesowego (partner dla klientów zewnętrznych oraz w relacjach wewnątrz Banku, być osobą rozpoznawalną na rynku biznesowym),

  • zarządzanie podległym zespołem, motywowanie i rozwijanie ludzi, budowanie kultury współpracy oraz inicjowanie nowych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • posiadasz umiejętność kreowania rozwiązań i strategicznego myślenia w celu dostarczenia wartości dodanej klientom Banku,

  • znakomicie orientujesz się w bieżących kwestiach ekonomicznych, trendach rynkowych, znasz produkty bankowe,

  • posiadasz kompetencje w zakresie analizy finansowej oraz zarządzania procesem kredytowym,

  • posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołami sprzedażowymi bankowości MŚP i/lub korporacyjnej

  • posiadasz wysoko rozwinięte kompetencje: przywódcze, komunikacyjne oraz zarządzania biznesem

  • jesteś osobą zorientowaną na ludzi,

  • cechuje Cię proaktywność i przedsiębiorczość w działaniu,

  • znasz język angielski (co będzie dodatkowym atutem).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

Tak się u nas pracuje