Oferta pracy

Dyrektor Biura Nadzoru Rynków

BondSpot SAO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor/Prezes

BondSpot S.A. spółka z grupy kapitałowej Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. poszukuje:

Zakres obowiązków:

  • nadzorowanie pracy pracowników Biura Nadzoru Rynków.
  • administrowanie oraz sprawowanie nadzoru nad przestrzeganiem zasad obrotu przez podmioty dopuszczone do działania na rynkach prowadzonych przez Spółkę i regulacji dotyczących ich funkcjonowania,
  • monitorowanie transakcji zawieranych na rynkach prowadzonych przez Spółkę, m.in. w celu identyfikacji wszelkich naruszeń zasad obrotu obowiązujących na tych rynkach, przypadków naruszenia zasad uczciwego obrotu oraz przypadków uzasadniających podejrzenie wystąpienia manipulacji lub wykorzystania informacji poufnej,
  • uczestniczenie w procesie zmian regulacji dotyczących obrotu na rynkach prowadzonych przez Spółkę,
  • uczestniczenie w procesie opracowywania nowych rozwiązań funkcjonalnych dotyczących systemów transakcyjnych dla rynków prowadzonych przez Spółkę,
  • udział w projektach Spółki oraz rozwój spójnej metodyki zarządzania projektami w Spółce,
  • udział w przygotowaniu analiz strategicznych dotyczących rozwoju  Spółki,
  • prowadzenie spraw związanych z utrzymaniem i rozwojem Planu Ciągłości Działania,
  • przygotowywanie planów i analiz na potrzeby jednostki organizacyjnej

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe z zakresu zarządzania, finansów i bankowości;
  • min. 5 lat doświadczenia w pracy w instytucji rynku finansowego (warunek konieczny);
  • wiedza w zakresie rynku kapitałowego (w tym obrotu obligacjami skarbowymi) oraz finansowego;
  • umiejętności analityczne;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • wysokie rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • komunikatywność, kreatywność i zaangażowanie;
  • samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • dyspozycyjność.

Dodatkowe umiejętności mile widziane:

  • kursy i praktyki w zakresie tematyki związanej z rynkiem kapitałowym.

Oferujemy:

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość współpracy z renomowanymi instytucjami rynku finansowego, krajowymi oraz zagranicznymi;
  • dogodną lokalizację (ścisłe Centrum Warszawy);
  • bogaty pakiet benefitów (pakiet kafeteryjny, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, PPE).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z podanym nr ref.: BNR/10/2020.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatkami/kandydatami

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy