Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Biura Oddziału Okręgowego

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w SzczecinieO firmie

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Szczecinie

Aleja Papieża Jana Pawła II 11

Szczecin

To najstarsza i największa polska organizacja skupiająca przedstawicieli środowiska zawodowego związanego z rachunkowością i finansami.

Zakres zadań

  • zarządzanie biurem, w tym kierowanie zespołem
  • organizacja i nadzór nad działalnością szkoleniową
  • nadzór nad działalnością publicznej placówki oświatowej, przygotowanie pedagogiczne mile widziane
  • koordynacja działalności statutowej, w tym pozyskiwanie członków Stowarzyszenia
  • współpraca z zarządem głównym, władzami oddziału okręgowego oraz z otoczeniem
  • realizacja wyznaczonych celów finansowych, organizacyjnych i marketingowych
  • rozwiązywanie innych zadań związanych z działalnością biura

Nasze oczekiwania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • kreatywność i zdolności organizacyjne
  • dobra znajomość regionu – struktur, instytucji, biznesu
  • rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne lub prawnicze)

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
  • elastyczny czas pracy
  • wymianę doświadczeń w ramach ogólnopolskiej organizacji
  • możliwość osobistego rozwoju, w tym uczestnictwo w szkoleniach
  • pracę w biurze w centrum Szczecina
  • pakiet socjalny

CV prosimy przesyłać poprzez przycisk aplikowania.

Prosimy o dołączenie do CV aktualnej zgody na przetwarzanie danych osobowych:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (Dziennik Urzędowy UE L 119/1) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach/ aplikacji złożonych w związku z ubieganiem się przez mnie o zatrudnienie w Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy z siedzibą w Szczecinie  przez wskazaną Stowarzyszenia dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Ogłoszenie archiwalne