Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Biura Produktów

CUK UbezpieczeniaO firmie

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • budowanie oferty produktowej w zakresie ubezpieczeń majątkowych oraz na życie.

  • negocjacje z Zakładami Ubezpieczeń – w zakresie optymalizacji oferty produktowej, promocji, warunków współpracy

  • poszukiwanie na rynku nowych produktów w kierunku uatrakcyjnienia oferty produktowej oraz budowanie linii produktów własnych

  • prowadzenie ustaleń i koordynacji w zakresie integracji systemowych z Zakładami Ubezpieczeń

  • projektowanie widoków prezentacji oferty oraz rozwiązań systemowych wspierających sprzedaż

  • odpowiedzialność za politykę cenową oraz kontrolę kosztów i budżetu dla zarządzanego produktu,

  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Zakładami Ubezpieczeń

  • wspieranie działań sieci sprzedaży mających na celu realizację celów sprzedażowych, w tym diagnozowanie potrzeb i projektowanie szkoleń produktowych,

  • współpraca w zakresie prowadzonych działań marketingowych (kampanie reklamowe, materiały informacyjne),

  • współpraca z działem IT pod kątem wdrażania rozwiązań związanych z produktem,

  • bieżąca analiza rynku pod kątem pozycjonowania produktów.

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w branży ubezpieczeniowej na podobnym stanowisku,

  • znasz produkty ubezpieczeniowe oraz potrafisz doskonale analizować ich zakresy oraz atrakcyjność cenową

  • masz na swoim koncie liczne sukcesy związane z realizacją strategii rozwoju produktów ubezpieczeniowych,

  • potrafisz projektować szkolenia produktowe oraz sprzedażowe

  • określiłbyś siebie jako Stratega, konsekwentnie zmierzającego do celu,

  • największą satysfakcję dają Ci stawiane przed Tobą wyzwania i kolejne, zrealizowane cele,

  • potrafisz budować partnerskie relacje wspierające wyniki biznesowe,

  • potrafisz analizować dane i wyciągać wnioski,

  • przyjmujesz zmiany z dużą otwartością,

  • posiadasz wyższe wykształcenie.

To oferujemy

  • pracę w szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji, będącej liderem w branży multiagencji ubezpieczeniowych w kraju,

  • wysokie i decyzyjne stanowisko w strukturach firmy,

  • atrakcyjny system wynagradzania,

  • laptop, telefon służbowy i dodatkowe pakiety pozapłacowe,

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub innej preferowanej formie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

CUK Ubezpieczenia

CUK Ubezpieczenia, wiodący w Polsce dystrybutor ubezpieczeń oferujący produkty ponad 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych. Firma funkcjonuje od 20 lat będąc technologicznym i jakościowym liderem branży. Multiagencja działa poprzez różne kanały dotarcia do Klienta i prowadzi sprzedaż poprzez sieć 340 Placówek własnych i franczyzowych, 450 punktów partnerskich, własne Contact Center oraz kanały online. Misją firmy jest kreowanie przyjaznego dla Klienta świata ubezpieczeń. Potwierdzeniem tego są nagrody, które otrzymaliśmy, m.in.: Godło Firma Przyjazna Klientowi, Godło Najwyższa Jakość Quality International oraz Godło Jakość Roku w kategorii Usługa Roku. W naszej firmie najważniejsi są ludzie, którzy z nami pracują i wartości, jakie wnoszą. W codziennej pracy stawiamy na bezpośrednią komunikację, przyjacielskie relacje, poszukiwanie skutecznych rozwiązań oraz nabywanie nowych umiejętności.

Przewiń do profilu firmy

Zachęcamy go aplikowania osób z niepełnosprawnością.