Oferta pracy

Dyrektor Biura Rozwoju

INFOR PL S.AO firmie

INFOR PL S.A

Okopowa 58/72

Warszawa

Zadania:

  • Kreowanie polityki rozwoju nowych obszarów biznesowych z silną koncentracją na obszarze nowych technologii
  • Prowadzenie strategicznych analiz rynku medialnego i ich trendów pod kątem rozwoju nowych obszarów biznesowych Spółki
  • Przygotowywanie analiz biznesowych oraz biznes planów dla nowych projektów
  • Aktywna współpraca z innymi działami firmy w zakresie organizacji finansowania, wdrażaniu i promocji nowych rozwiązań biznesowych
  • Budowanie i utrzymywanie relacji typu B2B z zewnętrznymi dostawcami usług
  • Zarządzanie projektami od fazy koncepcji do pełnego wdrożenia
  • Zarządzanie podległym zespołem

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w kreowaniu rozwoju biznesu w obszarze mediów i nowych technologii, w tym na stanowiskach menedżerskich
  • Bardzo dobra znajomość rynku mediów i nowych technologii oraz aktualnych trendów w ich obszarach
  • Wysoko rozwinięte umiejętności kształtowania wizji i strategii biznesowych
  • Zorientowanie na cele biznesowe
  • Silnie ukształtowane kompetencje przywódcze
  • Znajomość standardów zarządzania projektami, w szczególności metodyk zwinnych
  • Bardzo dobra zdolność analitycznego myślenia, dostrzegania ryzyk i rozwiązywania problemów
  • Pomysłowość, kreatywność
  • Wykształcenie wyższe, preferowane ukończone studia MBA
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Udział w strategicznych projektach biznesowych
  • Dobre warunki pracy i realną możliwość rozwoju
  • Duży poziom samodzielności i możliwość realizowania własnych rozwiązań
  • 3 dodatkowe dni urlopu (pełnopłatne)
  • Opiekę medyczną oraz karta sportowa

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy