Dyrektor Centrów Medycznych Harmonia

LUX MED Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor

Zadania

  • Zarządzanie operacyjne Poradnią Zdrowia Psychicznego Harmonia.
  • Planowanie oraz zarządzanie budżetem przychodowym i kosztowym placówki.
  • Zapewnienie odpowiedniej jakości usług i bezpieczeństwa medycznego.
  • Dbałość o rozwój biznesu oraz usług medycznych świadczonych przez lekarzy psychiatrów i psychologów.
  • Współpraca z departamentem sprzedaży, aktywny udział w spotkaniach z Klientami.
  • Współpraca z marketingiem przy rozwoju marki Harmonia,  tworzeniu produktów oraz udział w akcjach marketingowych.
  • Zarządzanie ludźmi, planowanie zatrudnienia, rekrutacja i rozwój pracowników.

Oczekiwania

  • Wykształcenie wyższe.
  • Doświadczenie w zarządzaniu placówkami medycznymi poparte sukcesami biznesowymi.
  • Wymagane 3-letnie doświadczenie na stanowisku z odpowiedzialnością za budżet i rachunek wyników.
  • Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Bardzo dobre umiejętności menedżerskie.
  • Nastawienie na osiągnięcie celów oraz jakość świadczonych usług i satysfakcję Klientów/Pacjentów.
  • Dobrze rozwinięte zdolności komunikacji, nawiązywania relacji i współpracy
  • Odpowiedzialność, umiejętność pracy pod presją czasu, rzetelność.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy