Ta oferta pracy jest nieaktualna od 205 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Centrum Biotechnologii

  • Gliwice, śląskie pokaż mapę
  • Dyrektor/Prezes
  • 01.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Rektor Politechniki Śląskiej,
    z siedzibą w Gliwicach przy ul. Akademickiej 2A
    poszukuje osób na stanowisko:
    Miejsce pracy: Gliwice

    Główne obowiązki:

    Obowiązki osoby zatrudnionej na stanowisku Dyrektora Centrum Biotechnologii określa Regulamin Centrum Biotechnologii.

    Wymagania:

    obligatoryjne:

    • posiadanie tytułu lub stopnia naukowego doktora habilitowanego,
    • 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku kierowniczym w instytucjach naukowych, centrach badawczo-rozwojowych lub jednostkach sektora prywatnego realizujących projekty badawcze i zatrudniających nie mniej niż 30 osób,
    • udokumentowane doświadczenie w pozyskiwaniu środków inwestycyjnych i zarządzaniu projektami krajowymi i międzynarodowymi,
    • opracowanie koncepcji dotyczącej funkcjonowania Centrum Biotechnologii /forma prezentacji multimedialnej, złożoną na nośniku elektronicznym/.

    dodatkowe:

    • zdolności menadżerskie,
    • wiek poniżej 60 lat,
    • wysokie zdolności interpersonalne,
    • kreatywność,
    • odpowiedzialność,
    • zaangażowanie w pracę,
    • wysoka kultura osobista.

    Politechnika Śląska oferuje:

    • zatrudnienie w prestiżowej Uczelni technicznej na Śląsku,
    • umowę na okres próbny /3 m-ce/,
    • pełny etat,
    • stabilność zatrudnienia.

    Wymagane dokumenty:

    • CV i list motywacyjny,
    • informacje o dotychczasowym przebiegu pracy zawodowej, dorobku naukowym i zawodowym,
    • poświadczone za zgodność z oryginałem kopie dokumentów potwierdzających przebieg pracy zawodowej i wykształcenia /kopie dokumentów mogą być poświadczone za zgodność z oryginałem przez kandydata/,
    • oświadczenie, że kandydat nie był skazany za umyślne przestępstwo lub przestępstwo skarbowe,
    • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych,
    • poświadczone za zgodność z oryginałem kopie dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość,
    • oświadczenie kandydata o zatrudnieniu w Centrum Biotechnologii jako jedynym miejscu pracy,
    • opracowana koncepcja dotycząca funkcjonowania Centrum Biotechnologii,
    • dokumenty potwierdzające uzyskanie tytułu lub stopnia naukowego doktora habilitowanego,
    • dokumenty potwierdzające dodatkowe kwalifikacje, uprawnienia, certyfikaty, staże, szkolenia,
    • kwestionariusz osobowy kandydata /dostępny na stronie www.polsl.pl w zakładce „oferty pracy”/,
    • oświadczenie o wyrażeniu zgody kandydata na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby prowadzonego postępowania konkursowego oraz po jego zakończeniu,
    • informacje o sposobie kontaktowania się z kandydatem /adres do korespondencji, adres mailowy, telefon kontaktowy/.

    Uwaga: W toku postępowania kwalifikacyjnego kandydat może być poproszony o przygotowanie i przedłożenie dodatkowych dokumentów niewymienionych w niniejszym ogłoszeniu.

    Inne informacje:

    Materiały informacyjne dotyczące funkcjonowania Centrum Biotechnologii:

    • kserokopia regulaminu Centrum Biotechnologii,
    • kserokopia sprawozdania finansowego Centrum Biotechnologii za rok 2017r.

    będą udostępnione do wglądu kandydatom na stanowisko dyrektora w siedzibie Centrum Biotechnologii Politechniki Śląskiej, ul. Krzywoustego 8 w Gliwicach, w dniach roboczych Centrum w godzinach od 8.00 do 15.00 od dnia następnego po dniu ogłoszenia zaproszenia do składania zgłoszeń na stanowisko dyrektora do ostatniego dnia składania zgłoszeń.

    Oferty zawierające komplet wymaganych dokumentów, należy składać w zamkniętej kopercie, z dopiskiem: „Dyrektor Centrum Biotechnologii Politechniki Śląskiej” w terminie do dnia 6 kwietnia 2018 roku, osobiście w Dziale Spraw Osobowych, przy ul. Akademickiej 2A, pokój nr 43 (wejście od biura podróży) lub przesłać na adres:

    Politechnika Śląska
    ul. Akademicka 2A
    44-100 Gliwice

    Oferty niekompletne lub dostarczone po terminie nie będą rozpatrywane.