Dyrektor Centrum Biznesowego Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Bank Pekao

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i zarządzanie podległym zespołem sprzedażowym.

  • Wspieranie i motywowanie zespołu oraz stałe dążenie do podnoszenia wyników sprzedażowych.

  • Wysokiej jakości kompleksowa obsługa klientów zamożnych w zakresie produktów oferowanych przez bank.

  • Realizowanie planów biznesowych i budżetowych CBMŚP.

  • Pozyskiwanie nowych klientów z sektora MŚP oraz budowanie długofalowych relacji z obecnymi klientami.

Nasze wymagania

  • Potrafisz planować procesy sprzedażowe i skutecznie nimi zarządzać.

  • Posiadasz dobrą organizację pracy własnej i podległego zespołu.

  • Masz doświadczenie w zarządzaniu placówka bankową.

  • Bardzo dobrze znasz rynek finansowy.

  • Jesteś kreatywny, cechujesz się odwagą i zdecydowaniem w działaniu, posiadasz umiejętności negocjacyjne.

  • Z łatwością wyznaczasz priorytety i potrafisz podejmować decyzje w zmieniającym się środowisku.

  • Dobrze znasz język angielski.

  • Masz prawo jazdy kat B.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w Banku Pekao S.A.

  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania oraz atrakcyjne nagrody za działania sprzedażowe.

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach.

  • Ubezpieczenie Grupowe oraz inne ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach.

  • System szkoleń i programów rozwojowych.

  • Możliwość korzystania z Karty MultiSport.

  • Dynamiczną atmosferę w pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników