Oferta pracy

Dyrektor Centrum Dystrybucji

Cersanit S.A.O firmie

  • Opoczno

    Opoczno, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie całością prac dużego centrum dystrybucyjnego z elementami automatyki.

  • Planowanie, koordynacja i nadzorowanie działalności podległych jednostek organizacyjnych w celu osiągania wyznaczonych celów.

  • Wdrożenie nowoczesnych rozwiązań w zakresie planowania i zarządzania logistyką.

  • Przygotowanie, zarządzanie i monitorowanie realizacji budżetu oraz podejmowanie działań zapewniających dotrzymywanie celów budżetowych.

  • Inicjowanie działań i nadzór nad procesem ciągłego doskonalenia i optymalizacji procesowej oraz kosztowej.

  • Zapewnienie wysokiego poziomu jakości i terminowości.

  • Zarządzanie podległymi pracownikami w sposób efektywnie wykorzystujący i rozwijający ich potencjał oraz kompetencje.

  • Wdrożenie i nadzorowanie procedur bezpieczeństwa oraz zapewnienie bezpiecznego środowiska pracy.

  • Ścisła współpraca z centralą i innymi jednostkami operacyjnymi firmy.

  • Reprezentowanie firmy przed kontrahentami i instytucjami zewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • Znajomość branży logistycznej, doświadczenie w zarządzaniu magazynowymi operacjami logistycznymi.

  • Wykształcenie wyższe logistyczne, ekonomiczne lub techniczne.

  • Znajomość od strony praktycznej nowoczesnych systemów zarządzania jakością.

  • Wiedza i doświadczenie w zakresie zarządzania projektami, mile widziane doświadczenie w projektach inwestycyjnych.

  • Dobrze rozwinięta umiejętność komunikacji, przekazywania i dzielenia się wiedzą.

  • Proaktywna postawa, samodzielność i dobra organizacja pracy.

  • Praktyczna wiedza z zakresu optymalizacji procesów i kosztów.

  • Wiedza z zakresu finansów przedsiębiorstwa.

  • Umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Ciekawe wyzwania i możliwość zarządzania nowoczesnym centrum logistycznym.

  • Możliwość rozwoju w dużej, międzynarodowej grupie kapitałowej z centralą w Polsce.

  • Samodzielność w działaniu i możliwość realizacji własnych pomysłów.

  • Pakiet socjalny i wynagrodzenie adekwatne do realizowanych zadań.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Cersanit S.A.

Głównym przedmiotem naszej działalności jest produkcja i dystrybucja wyrobów wykorzystywanych do aranżacji łazienek i wyposażenia wnętrz: produktów ceramiki sanitarnej, płytek ceramicznych, wanien, mebli łazienkowych oraz innych artykułów około łazienkowych. Naszymi wiodącymi markami są Cersanit i Opoczno.

Nie każdy wie, że Cersanit to międzynarodowa firma z polskim kapitałem. Zatrudniamy pracowników w kilku krajach europejskich (przede wszystkim w Polsce, Rosji, Ukrainie, Rumunii, Niemczech i Wielkiej Brytanii), w wielu z nich mamy swoje zakłady produkcyjne, a głównym kierunkiem naszej zagranicznej sprzedaży są kraje Europy Wschodniej (Rosja, Ukraina) oraz Unii Europejskiej (m. in. Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Irlandia, Szwecja, Dania). Docieramy ze swoją ofertą również na rynki Bliskiego Wschodu, Azji Środkowej i Afryki Północnej.

Przewiń do profilu firmy