Oferta pracy

Dyrektor Centrum Dystrybucji

BRUNO TASSI Sp. z o.o.

13 00018 000 brutto / mies.

Staniewicka 12

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie podległym zespołem, powstałym z połączenia dwóch firm o różnym profilu produktowym (produkty mięsne i nabiał),

  • Zapewnienie jakości i terminowości realizacji procesów dla klienta wewnętrznego (zakładów własnych) oraz klientów zewnętrznych,

  • Planowanie i wdrażanie strategii zapewniającej stały rozwój sprzedaży na rynku detalicznym i sieciowym,

  • Planowanie i wdrażanie strategii zapewniającej stały rozwój sprzedaży szerokiej gamy produktów spożywczych: mrożonych, chłodzonych oraz suchych w nowym kanale HoReCa,

  • Stała optymalizacja wydajności procesów operacyjnych,

  • Odpowiedzialność za realizację budżetu jednostki, realizacje planów jednostki, analizę i optymalizację kosztów, wykorzystanie zasobów, ustalanie i monitoring wskaźników.

Nasze wymagania

  • Min. czteroletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • Świetna znajomość branży spożywczej, funkcjonowania Centrum Dystrybucyjnego i zagadnień z obszaru sprzedaży,

  • Zdolności strategiczne, analityczne i kompetencje w planowaniu,

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektowym dużym zespołem pracowników,

  • Obeznanie w rozwiązaniach informatycznych wspierających sprzedaż i zarządzanie Centrum Dystrybucyjnym,

  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel,

  • Samodzielność i otwartość na zmiany, umiejętność wyznaczania celów i ich egzekwowania!

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w swojej branży,

  • Realny wpływ na zmianę i organizację procesów,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i narzędzia pracy,

  • Opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.

Grupa Bruno Tassi należy do najstarszych przedsiębiorstw w branży. Firma została założona w 1991 i od tego czasu nieustannie się rozwija. W swojej działalności stawiamy przede wszystkim na jakość i różnorodność oferowanych produktów. Klienci są dla nas najważniejsi i to właśnie ich potrzebom podporządkowane są nasze działania.

Wieloletnie doświadczenie w branży dystrybucyjnej produktów mięsnych i nabiałowych pozwoliło nam na rozwój oferty o szeroką gamę produktów spożywczych: mrożonych, chłodzonych oraz suchych do kanału detalicznego, sieciowego i HoReCA.

Posiadamy ogólnopolski zasięg wspierany oddziałami dystrybucyjnymi i silnym zespołem sprzedaży.

Przewiń do profilu firmy

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wypełnienia formularza i przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.