Oferta pracy

Dyrektor Centrum Dystrybucyjnego

Michael Page

  • Świebodzin, lubuskie

  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Dyrektor
Dyrektor Centrum DystrybucyjnegoNumer ref.: JN -012022-4563722

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za prowadzenie centrum dystrybucyjnego pow. 40tys. m2 przy pełnej odpowiedzialności za wynik finansowy.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest globalna firma logistyczna dostarczająca rozwiązania dla klientów z sektora e-commerce, retail, FMCG, cosmetics, fashion oraz High-TECH.

Opis stanowiska

  • udział w projekcie rozwoju nowego magazynu
  • zatrudnienie i zarządzanie podległą kadrą - powyżej tysiąca osób
  • odpowiedzialność za prawidłową organizację pracy magazynu
  • dbanie o dobrych relacji z klientem - kontakt w j. angielskim
  • udział w tworzeniu budżetu oraz odpowiedzialność za jego realizację
  • ciągłe poszukiwanie usprawnień procesów
  • odpowiedzialność za wynik finansowy oraz poziom wydajności
  • kontrola i optymalizacja kosztów

Profil kandydata

  • min. 3 lata doświadczenia w zarządzaniu centrum dystrybucyjnym dla klienta e-commerce
  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • doświadczenie we współpracy z klientem
  • umiejętność podejmowania szybkich decyzji
  • umiejętność budowania zespołu
  • doświadczenie w projekcie greenfield będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • samochód służbowy do użytku prywatnego
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy

Ogłoszenie archiwalne