Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Centrum Handlowo-Rozrywkowe

Del Piero Sp. z o.o.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest jedna z największych firm na Ukrainie specjalizująca się w tworzeniu dużych i nowoczesnych sieci centrów logistycznych i handlowo - rozrywkowych. W związku z nowym projektem wspomagając jej struktury organizacyjne poszukujemy kompetentnych, doświadczonych i wykwalifikowanych Kandydatów zainteresowanych objęciem stanowiska:

DYREKTOR CENTRUM HANDLOWO-ROZRYWKOWE

Miejsce pracy: Kijów

ISTOTA STANOWISKA: Niniejsza oferta kierowana jest do osób, które oczekują pełnej wyzwań pracy w międzynarodowym środowisku w ramach struktur prężnej i nowoczesnej organizacji.

Twój zakres obowiązków

  • Zdefiniowanie koncepcji rozwoju centrum handlowo-rozrywkowego w oparciu o cele biznesowe, cele rozwoju marki na rynku, Zadania do pracy z Architektami, Pośrednikami, Partnerami i Najemcami projektu

  • Opracowanie i wdrożenie biznes planu najmu centrum handlowo-rozrywkowego w celu jak najefektywniejszego jego wykorzystania

  • Wyszukiwanie i selekcja potencjalnych Najemców zgodnie z koncepcją centrum handlowo-rozrywkowego (tworzenie i stałe utrzymanie bazy najemców)

  • Stworzenie wysokiej jakości puli Najemców z uwzględnieniem segmentacji i synergii

  • Opracowanie propozycji rozwoju centrów handlowo-rozrywkowych oraz dodatkowe komercyjne wykorzystanie powierzchni centrów handlowo-rozrywkowych w celu zwiększenia rentowności

  • Rozwój ofert handlowych i prezentacji dla potencjalnych najemców

  • Sporządzanie rentrolli (zrozumienie ważonej stawki czynszu)

  • Udział w koordynowaniu szczegółów technicznych wynajmowanych lokali, kwestii cenowych, strategii najmu lokali centrum handlowo-rozrywkowego, a także zagadnień marketingowych i reklamowych centrum handlowo-rozrywkowego z Kierownikiem Projektu i Kierownikiem centrum handlowego i centrum rozrywki;

  • Geomarketing miasta, śledzenie działań bezpośrednich konkurentów (stawki czynszów w podobnych centrach handlowo-rozrywkowych i konkurencji itp.).

  • Organizacja prac w celu pozyskania najemców, negocjacje (korespondencja) z potencjalnymi Najemcami w sprawie najmu centrów handlowo-rozrywkowych, ocena atrakcyjności Najemców, wypracowanie warunków najmu i użytkowania wynajmowanego lokalu

  • Przygotowanie planów zmian (zrozumienie zagospodarowania przestrzennego i koncepcji)

  • Zawarcie umów i praca z brokerami zewnętrznymi na świadczenie usług najmu lokali centrum handlowo-rozrywkowego (wspólne negocjacje, pokazy powierzchni, zawieranie umów)

  • Terminowe przygotowywanie raportów z wyników negocjacji z Najemcami oraz etapów zaawansowania negocjacji

  • Zawarcie umów najmu (wszystkie etapy – korekta, zatwierdzenie, złożenie wniosku o obsługę prawną, podpisanie);

  • Kontrola prac remontowych związanych z rozpoczęciem działalności handlowej Najemców (w tym kontrola wypełniania Warunków umownych przez Najemców, kontrolowanie dyscypliny finansowej, zapewnienie terminowego otrzymywania płatności od Najemców, zarządzanie należnościami itd.)

  • Koordynacja prac obsługi centrum handlowo-rozrywkowego w celu zapewnienia najemcom odpowiednich usług (reklama, sprzątanie, ochrona)

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych z umów najmu (przychody i wydatki związane z Najemcami)

  • Kontrola obiegu dokumentów i umów z Najemcami

Wymagania pracodawcy

  • W zakresie wykształcenia: wyższe (preferowane o kierunku Ekonomia, Marketing, Zarządzanie, Zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi będzie dodatkowym atutem)

  • W zakresie doświadczenia: minimum 5 – letnie potwierdzone sukcesem doświadczenie zawodowe na rynku nieruchomości handlowych (głównie centra handlowo-rozrywkowe o powierzchni 30 000 m2) Doświadczenie w opracowaniu koncepcji centrum handlowo-rozrywkowego, sporządzaniu czynszów, zrozumieniu ważonej stawki czynszu. Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • W zakresie znajomości wiedzy i predyspozycji: znajomość europejskiego rynku nieruchomości handlowych, znajomość rynku detalicznego i planów rozwojowych liczących się „graczy” na rynku, znajomość podstaw geomarketingu, zasad pozycjonowania centrów handlowo-rozrywkowych, znajomość prawnych i finansowych aspektów zawierania umów najmu (istotne warunki umowy najmu, zasady naliczania i indeksacji AP) Poszukiwana osoba powinna się odznaczać umiejętnością pracy z dokumentacją projektową i budowlaną (czytanie i rozumienie planów pięter, wykonywanie prac zagospodarowania przestrzennego itp.) umiejętnością prowadzenia skomplikowanych negocjacji, doskonałą umiejętnością prezentacji i umiejętnością podpisywania umów z Najemcami.

  • W zakresie znajomości języków obcych: bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem.

  • W zakresie IT: znajomość MS Office PC, praca w programie AutoCAD jest mile widziana

  • W zakresie cech osobowości: do procesu rekrutacyjnego zapraszamy osoby o wysokich umiejętnościach interpersonalnych cechujące się komunikatywnością, elastycznością poznawczą, kreatywnością, wysoką motywacją osiągnięć, dobrą organizacją pracy, umiejętnością wyznaczania priorytetów i zarządzania zadaniami, zaangażowaniem, innowacyjnością, odpowiedzialnością, obiektywizmem oraz sumiennością. Osób nastawionych na cel i ekonomiczną efektywność prowadzonych działań. Szukamy ludzi ze zdolnościami przywódczymi dla których motywowanie, nadzorowanie, kontrolowanie i wspieranie jest naturalną umiejętnością.

  • Dodatkowo: Prawo jazdy kat.B, dyspozycyjność i gotowość do relokacji

Pracodawca oferuje

  • Pracę w rozwojowym i stabilnym środowisku

  • Pracę w oparciu o stałą umowę o pracę lub umowę B2B według preferencji Kandydata

  • Atrakcyjne wynagrodzenie liczone w EUR

  • Wsparcie merytoryczne i organizacyjne

  • Narzędzia niezbędne do pracy w tym samochód lub samochód z kierowcą

  • Mieszkanie lub ekwiwalent w wynagrodzeniu na wynajem mieszkania

  • Zapewnione wyżywienie

  • Prywatna opieka medyczna

  • Szeroką możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • bony żywieniowe

  • mieszkanie służbowe

  • dofinansowanie do prywatnej edukacji dzieci

  • pakiet relokacyjny

Del Piero Sp. z o.o. działające na rynku usług doradztwa personalnego od 1998 roku zapewni wszystkim kandydatom pełną dyskrecję przestrzegając zasad etycznych branży oraz ogólnoprzyjętej kultury biznesowej. Firma posiada wpis w rejestrze podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o numerze 943. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i pragniesz zmienić coś w swoim życiu zawodowym - aplikuj! Poznać ciekawą ofertę zawsze warto!!! Zapewniamy 100 % dyskrecję !!!

Osoba prowadząca projekt: Joanna Huptyś

Menadżer Projektów Rekrutacyjnych i Badania Potencjału / Psycholog