Oferta pracy

Dyrektor Centrum Hipotecznego

ALIOR BANK

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie i zarządzanie zespołem doradców hipotecznych

  • Wyznaczanie planów sprzedaży oraz kontroli ich realizacji

  • Inicjowanie i podejmowanie decyzji zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży

  • Pozyskiwanie nowych pośredników finansowych oraz utrzymywaniu dobrych relacji z aktualnymi partnerami biznesowymi

  • Raportowanie bieżącej aktywności handlowej

Nasze wymagania

  • Znajomość rynku kredytów hipotecznych (warunek konieczny)

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w sprzedaży usług finansowych ze szczególnym uwzględnieniem pośredników kredytów hipotecznych na stanowisku menedżera

  • Dobra znajomość oferty banków działających na lokalnym rynku

  • Umiejętność budowania relacji z pośrednikami finansowymi

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, bankowość i pokrewne)

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • Aktywnie prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się dziale renomowanej instytucji finansowej

  • Wsparcie w zdobywaniu nowych kompetencji i wiedzy

  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego

  • Benefity pozapłacowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop