Oferta pracy

Dyrektor Centrum Logistycznego

GRUPA KAN

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca kontrola działalności i analiza wydajności Magazynów

  • planowanie, rozbudowa i wyposażenie nowych magazynów

  • planowanie, organizacja i nadzorowanie procesów logistycznych (dostaw zewnętrznych, przyjęcia z produkcji, magazynowanie i transport wewnętrzny i zewnętrzny)

  • analizowanie i wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze logistyki i magazynowania (projektowanie i wdrożenia nowych systemów informatycznych WMS z wykorzystaniem najnowszych technologii informatycznych)

  • organizacja i nadzorowanie obrotu paletowego

Nasze wymagania

  • 2-3 lata doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku operacyjnym w obszarze zarządzania magazynami, współpracy z dystrybucją i transportem

  • doświadczenie w optymalizowaniu procesów magazynowych

  • znajomość procesów gospodarki magazynowej

  • znajomość narzędzi analitycznych w zakresie stanów i zapasów

  • praktyczna wiedza z zarządzania projektami, w tym kilkoma w jednym czasie

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • zaawansowana znajomość programu Excel

  • znajomość programów klasy WMS

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • bony towarowe

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

GRUPA KAN

GRUPA KAN – międzynarodowy wiodący partner w zakresie produkcji i sprzedaży unikalnego produktu - systemu KAN-therm, specjalizuje się we wdrażaniu nowoczesnych instalacji wodnych i grzewczych w budownictwie.

Posiada spółki zależne w Polsce, Ukrainie, Rosji, Białorusi, Niemczech oraz na Węgrzech. Produkty ze znakiem KAN-therm eksportowane są do 68 krajów, a sieć dystrybucji obejmuje swym zasięgiem Europę, znaczną część Azji, sięga również Afryki i Ameryki.

Przewiń do profilu firmy