Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Centrum Medycznego - Gdynia

  • Gdynia, pomorskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 03.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Gdynia

    Oferujemy:

    • Możliwości rozwoju w renomowanej i stabilnej firmie, będącej liderem swojej branży;
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
    • Duże wyzwania zawodowe i samodzielność w działaniu;
    • Rozbudowany wachlarz dodatków pozapłacowych;
    • Niezbędne narzędzia do pracy;
    • Miłą i przyjazną atmosferę pracy oraz kulturę organizacyjną opartą na wartościach i standardach etycznych.

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe - preferowane medyczne;
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
    • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu placówką służby zdrowia i znajomość rynku;
    • Umiejętność rozwiązywania konfliktów;
    • Komunikatywność;
    • Ukierunkowanie na realizację celów;
    • Umiejętność motywowania siebie, jak i innych.

    Zadania:

    • Zarządzanie operacyjne Centrum Medycznym;
    • Zarządzanie budżetem, kosztami i przychodami Centrum Medycznego;
    • Zarządzanie zasobami ludzkimi;
    • Zapewnienie odpowiedniej jakości usług i bezpieczeństwa medycznego;
    • Uczestnictwo w spotkaniach sprzedażowych i rozmowach z Klientami.