Dyrektor Centrum Transferu Technologii

Szkoła Główna Służby PożarniczejO firmie

  • Słowackiego 52/54
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor

Szkoła Główna Służby Pożarniczej

Słowackiego 52/54

Warszawa

jest publiczną uczelnią służb państwowych, kształcącą i wychowującą strażaków Państwowej Straży Pożarnej, funkcjonariuszy innych służb i straży oraz osoby cywilne w zakresie bezpieczeństwa powszechnego i ochrony ludności.

Termin składania ofert: 17.04.2020 r.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW PRACOWNIKA:

  • Określanie kierunków i planów działań podejmowanych przez CTT.
  • Zapewnianie realizacji zadań CTT oraz sprawowanie nadzoru nad ich realizacją.
  • Zarządzanie własnością intelektualną SGSP, w tym organizacja procesów tworzenia zasobu własności intelektualnej.
  • Ustalanie obowiązków funkcjonariuszy i pracowników CTT oraz nadzór nad nimi.
  • Inicjowanie i koordynowanie współpracy CTT z innymi jednostkami organizacyjnymi SGSP oraz z interesariuszami.
  • Analizowanie i sprawozdawanie informacji o działalności CTT, w tym o właściwych wynikach finansowych.
  • Przygotowywanie dokumentacji związanej z funkcjonowaniem CTT w strukturach SGSP.
  • Reprezentowanie CTT w przed organami i innymi podmiotami SGSP, w tym występowanie z wnioskami w sprawach dotyczących CTT.
  • Reprezentowanie CTT na zewnątrz.

WYMAGANIA ZWIĄZANE ZE STANOWISKIEM:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane o profilu technicznym, ekonomicznym lub prawniczym.
  • Doświadczenie zawodowe: 5 lat udokumentowanego stażu pracy, w tym co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w zakresie transferu wyników badań do przemysłu, do sektora B+R oraz komercjalizacji.
  • Znajomość mechanizmów komercjalizacji wyników badań naukowych.
  • Doświadczenie we współpracy z krajowymi i zagranicznymi przedsiębiorstwami i podmiotami wspierającymi innowacje i komercjalizację wyników badań.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym.
  • Doświadczenie zawodowe w pozyskiwaniu i realizacji projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych.
  • Znajomość aktualnych ustaw o innowacyjności oraz Prawa o szkolnictwie wyższym i nauce, a także rozporządzenia w sprawie ewaluacji jakości działalności naukowej.

UMIEJĘTNOŚCI:

  • Umiejętność analizy potencjału komercjalizacyjnego innowacyjnych rozwiązań.
  • Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej.
  • Dokładność i sumienność w działaniu.
  • Komunikatywność.

 DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE:

  • Udokumentowane doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym.
  • Znajomość zasad funkcjonowania uczelni wyższej i Państwowej Straży Pożarnej.
  • Znajomość zasad ochrony praw własności intelektualnej.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy u pracę.
  • Praca w regularnych godzinach.
  • Możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych.

WYMAGANE DOKUMENTY:

  • Curriculum vitae, zawierające dane w zakresie określonym w kwestionariuszu osobowym.
  • List motywacyjny z informacją na temat oczekiwanej wysokości wynagrodzenia brutto.
  • Opis wizji funkcjonowania Centrum Transferu Technologii Szkoły Głównej Służby Pożarniczej.
  • Kwestionariusz osobowy osoby ubiegającej się o zatrudnienie z oświadczeniem o zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawartą w niniejszym ogłoszeniu o konkursie;
  • Zgoda na przetwarzanie danych osobowych podanych dobrowolnie przez osobę ubiegającą
    się o zatrudnienie w dokumentach złożonych na potrzeby procesu rekrutacyjnego
    (tj. danych innych niż określone w art. 221   1 oraz § 4 Kodeksu pracy).

Wszystkie niezbędne informacje znajdują się pod linkiem:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem Poczty Polskiej lub osobiste dostarczenie do Szkoły Głównej Służby Pożarniczej.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy