Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor d/s handlowych

  • Gdańsk, pomorskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 8 - 10 tys. zł brutto
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Gdańsk
    Wynagrodzenie: 8 - 10 tys. zł

    Opis stanowiska:

    • Zarządzanie kilkunastoosobowym działem sprzedażowym,
    • Opracowywanie, nadzór, wdrażanie planu marketingowego oraz realizacja strategii firmy,
    • Pełny monitoring materiałów dotyczących branży B2B; B2C,
    • Badanie portfela oferty rynkowej oraz trendów i kierunków rozwoju grup towarowych,
    • Opracowywanie, nadzór oraz wdrażanie strategii sprzedaży,
    • Nadzór nad opracowywaniem ofert i umów handlowych,
    • Prowadzenie i nadzór nad negocjacjami z kluczowymi klientami,
    • Zarządzanie polityką handlową przedsiębiorstwa w celu maksymalizacji wyników sprzedaży,
    • Budowanie długotrwałych, silnych i korzystnych dla firmy relacji z klientami,
    • Tworzenie i zarządzanie budżetem sprzedażowym i marketingowym,
    • Rozwój działu sprzedażowego w wybranych stolicach europejskich.

    Wymagania:

    • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
    • Doświadczenie w sprzedaży w różnych kanałach dystrybucyjnych,
    • Doświadczenie w tworzeniu strategii biznesowych i marketingowych,
    • Umiejętność wyznaczania kierunku rozwoju i jego realizacji,
    • Umiejętność planowania i zarządzania budżetami,
    • Umiejętność zarządzania zespołem,
    • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
    • Znajomość minimum dwóch z wymienionych języków obcych w stopniu zaawansowanym / angielski ; niemiecki; hiszpański; francuski /,
    • Prawo jazdy kat. B.

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w branży reklamowej,
    • Praca w firmie o zasięgu międzynarodowym.

    Firma oferuje:

    • Umowę o pracę,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Narzędzia pracy: telefon komórkowy, laptop, po okresie próbnym możliwość samochodu służbowego,
    • Kursy oraz szkolenia,
    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.