Dyrektor Departamentu Analiz Finansowych (K/M)

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Dyrektor/Prezes
  • 2018-04-27
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 2018-05-27)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma zarządzająca Funduszem inwestycyjnym z siedzibą w Poznaniu poszukuje do działu analiz Analityka Finansowego/ Dyrektora Departamentu Analiz Finansowych.

    Miejsce pracy: Poznań

    Zakres obowiązków:

    • analizy finansowe spółek,
    • analizy finansowe przedsięwzięć inwestycyjnych,
    • opracowywanie koncepcji transakcji kapitałowych,
    • wyceny spółek,
    • prognozowanie wyniku i przepływów finansowych, kontrola przepływów finansowych,
    • analiza rentowności projektów,
    • opracowywanie dokumentacji niezbędnej w procesie podejmowania decyzji inwestycyjnych,
    • kontakty i współpraca z audytorami, bankami, inwestorami.

    Wymagania:

    • min. 3 letnie doświadczenie w obszarze finansów,
    • wykształcenie wyższe o kierunku ekonomicznym (finanse, rachunkowość, ekonomia),
    • znajomość przepisów z dziedziny prawa podatkowego, finansowego,
    • b. dobra znajomość programów MS Office (Word, Excel, PowerPoint),
    • dobra organizacja pracy,
    • wysokie zdolności interpersonalne umożliwiające budowanie pozytywnych relacji ze współpracownikami,
    • zdolności analitycznego myślenia, kreatywności i inicjatywy.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne warunki wynagrodzenia w oparciu o umowę o współpracę,
    • pracę w młodym i doświadczonym zespole,
    • pakiet MultiSport.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem
    klikając w przycisk aplikowania wraz z poniższa klauzulą:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2014 poz.1182 ). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.".

    Informujemy, że Administratorem danych jest Quantum Asset Management Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.