Oferta pracy

Dyrektor Departamentu Informatyki i Rozwoju Systemów

TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń WzajemnychO firmie

TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych

Bokserska 66

Warszawa

Dobra praca? Jest TUZ, tuż. W takiej firmie jeszcze nie pracowałeś. Bo drugiej takiej nie ma. Żadna inna firma w historii ubezpieczeń w Polsce nie zmieniła się tak bardzo i tak korzystnie jak TUZ. Efekty? Rynek ubezpieczeń zmalał, a TUZ urósł. Do tego dostał nagrodę z KNF za mediacje, czyli szczególnie przychylne traktowanie Klientów. „Bądź uczciwy jak TUZ” – to tytuł z „Gazety Ubezpieczeniowej” i nasze motto. Nasze, czyli firmy, której prezes został uznany Menedżerem Roku 2019. „O TUZ to się mówi” – zauważa prasa. A teraz poszukaj drugiej takiej firmy albo zgłoś się do nas, oTUZ to!

Dyrektor Departamentu Informatyki i Rozwoju Systemów

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie Departamentem IT (11 osób in-house),
  • Kreowanie strategii i założeń w zakresie architektury infrastruktury, aplikacji i systemów w Towarzystwie,
  • Odpowiedzialność za obszar software development przy współpracy z zewnętrznymi dostawcami,
  • Zapewnienie funkcji lidera w zakresie transformacji cyfrowej Towarzystwa,
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami, negocjowanie umów, zarządzanie umowami i nadzór nad ich realizacją,
  • Udział w opracowywaniu i aktualizacji regulacji wewnętrznych w Towarzystwie dotyczących IT oraz bezpieczeństwa informacji, w tym, m.in.: polityki bezpieczeństwa informacji, procedur, opisów procesów, a także nadzór nad ich realizacją
  • Zarządzanie portfelem projektów, z wykorzystaniem metodyk zwinnych,
  • Zarządzanie budżetem technologicznym,
  • Kreowanie i egzekwowanie polityki zakupu i utrzymania sprzętu IT,
  • Definiowanie wskaźników efektywności (KPI, OKR), ich nadzorowanie i raportowanie,
  • Zapewnienie ciągłości działania systemów IT i jakości usług,
  • Zapewnienie bezpieczeństwa systemów IT i przetwarzanych danych,
  • Analiza podatności i związanego z nimi ryzyka w podległym obszarze,
  • Zapewnienie zgodności z Wytycznymi IT KNF dla towarzystw ubezpieczeniowych,
  • Udział w procesie zarządzania incydentami operacyjnymi, w tym bezpieczeństwa, w celu minimalizacji ich wpływu na działalność operacyjną.

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie informatyczne lub pokrewne,
  • Min 5 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem IT,
  • Wiedza z zakresu zagadnień sieciowych, bezpieczeństwa IT oraz ciągłości działania systemów informatycznych zarządzania projektami, zarządzania zasobami ludzkimi
  • znajomość technologii IT oraz aktualnych trendów zarówno w obszarze infrastruktury technicznej jak i budowy oprogramowania
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz prowadzenia negocjacji,
  • Znajomość dobrych praktyk w zakresie zarządzania IT oraz bezpieczeństwa informacji, np. ITIL, seria ISO27000, COBIT, SCRUM/AGILE itp.,
  • Umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów przy jednoczesnym koncentrowaniu się na celach firmy i jej wartościach,
  • Nastawienie na osiąganie założonych celów, umiejętność efektywnego działania, również pod wpływem stresu,
  • Doświadczenie w sektorze ubezpieczeniowym będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu
    o umowę o pracę.
  • Dostęp do benefitów
    (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenia na życie, zniżki pracownicze na ubezpieczenia).
  • Udział w szkoleniach
    i możliwość rozwoju zawodowego.
  • Owocowe czwartki.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę
    w instytucji ubezpieczeniowej.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
W przypadku przesyłania CV na wyżej wymienione stanowisko prosimy o umieszczenie w CV  poniższej zgody.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych z siedzibą w Warszawie ul. Bokserska 66 w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. W przypadku zgody na udział w innych procesach rekrutacyjnych prosimy dodatkowo o umieszczenie poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych z siedzibą w Warszawie ul. Bokserska 66  w celu przeprowadzenie kolejnych procesów rekrutacyjnych na inne stanowiska pracy w spółce TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych,

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy