Ta oferta pracy jest nieaktualna od 303 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Departamentu Księgowości Funduszy Inwestycyjnych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Dyrektor/Prezes
  • 2017-08-24

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    • zarządzanie działem księgowości funduszy - nadzór merytoryczny i organizacyjny
    • odpowiedzialność za prowadzenie ksiąg rachunkowych funduszy, w tym ustalanie wartości JU/CI
    • nadzór nad poprawnością dokumentacji finansowej i księgowej
    • sporządzanie sprawozdań finansowych, raportów okresowych
    • współpraca z instytucjami zew. towarzystwami funduszy inwestycyjnych, depozytariuszami
      oraz audytorami
    • optymalizacja procesu i kontrola kosztów działalności operacyjnej i inicjowanie działań zapewniających rentowność

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe - ukończenie studiów na kierunku finanse, rachunkowość
    • co najmniej 5-letnie doświadczenie na stanowisku księgowego, w tym przynajmniej 2 lata w księgowości funduszy
    • przynajmniej 3 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym
    • znajomość zasad wyceny i ewidencji instrumentów finansowych
    • znajomość systemu Orlando mile widziana
    • umiejętności analityczne
    • kreatywność, własna inicjatywa, dynamika w działaniu, umiejętność współpracy w zespole
    • umiejętność pracy pod presją czasu i ustalania priorytetów

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji".