Oferta pracy

Dyrektor Departamentu Polityki Wynagrodzeń

ALIOR BANK

ALIOR BANK

Łopuszańska 38c

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i wdrażanie polityki wynagradzania, w tym systemów premiowych i benefitów

  • projektowanie krótko- i długoterminowych systemów motywacyjnych

  • monitorowanie i analizowanie trendów rynkowych w dziedzinie wynagrodzeń i systemów motywacyjnych

  • wsparcie merytoryczne w zakresie wynagrodzeń i benefitów dla zespołu HR oraz całej organizacji

  • przygotowywanie raportów i analiz niezbędnych do efektywnego prowadzenia polityki w zakresie wynagrodzeń i świadczeń dodatkowych

  • zarządzanie rozwojem pracowników oraz dbałość o dobrą atmosferę pracy i zaangażowanie zespołu

  • współpraca z Zarządem, Radą Nadzorczą, organami spółek zależnych oraz regulatorem

Nasze wymagania

  • min. 3 letnie doświadczenie w obszarze benefitów i polityki wynagrodzeń

  • wykształcenie wyższe

  • praktyczna wiedza z zakresu z obszaru wynagrodzenia, benefitów oraz polityki wynagrodzeń

  • doświadczenie w projektowaniu programów rozwojowych i wzmacnianiu zaangażowania pracowników.

  • znajomość wskaźników HR i umiejętność generowania rekomendacji na bazie tych danych

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz analityczne, doskonała organizacja czasu pracy.

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę

  • bogaty pakiet socjalny (m.in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna, w tym również stomatologiczna, ubezpieczenie na życie, programy zniżkowe i lojalnościowe)

  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

  • pracę z zespołem specjalistów o wysokim poziomie kompetencji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Etapy rekrutacji
1

Aplikujesz i przesyłasz swoje CV.

2

Rozmawiasz z rekruterem przez telefon.

3

Spotykasz się z przyszłym przełożonym.

4

Dostajesz informacje zwrotną.

5

Witamy w Alior Banku.

ALIOR BANK

Alior Bank to miejsce dla osób, które chcą kreować nowe standardy w bankowości. Oferujemy szerokie możliwości zatrudnienia dla ekspertów w wielu dziedzinach. Do współpracy zapraszamy najlepszych profesjonalistów z doświadczeniem popartym sukcesami w branży bankowej, jak również osoby, które chcą rozpocząć swoją karierę i rozwijać się wspólnie z Alior Bankiem.

Wyróżniamy się dynamicznym środowiskiem pracy, bezpośrednią komunikacją i swobodną kulturą organizacyjną. W Alior Banku ludzie stanowią najważniejszą wartość, dlatego współpracownicy i atmosfera - co rok, znajdują się wśród najwyżej ocenianych aspektów środowiska pracy w Alior Banku.

Przewiń do profilu firmy